Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP (/Temat-Jerzy-Owsiak-rezygnuje-z-kierowania-Fundacja-WOSP-160589)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Pawlak093 - 21-01-2019 03:59

Nie wiem czy wiecie (pewnie wiekszosc wie) ale trwa zbiorka pieniedzy na facebooku pt ,,zapełnijmy ostatnia puszke Pana Prezydenta dla WOSP" gdzie w ciagu ostatnich 24h zebrano ok. 800.000zł.
Aktualnie ponad 1.250.000zl od ponad 20.000 osob w ciagu 7 dni.

https://www.facebook.com/donate/785858165083164/?fundraiser_source=external_url


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - fusek - 21-01-2019 06:26

(21-01-2019 02:52)Kryspin napisał(a):  Fusek i inni z tego forum mają teraz BÓL 4 liter Big Grin myślą jak tu po nich pojechać Big Grin

Ból dupy o co? Skończ z tą nienawiścią; chociaż to miłe - że myślisz WOŚP i od razu fusek Wink

Nie napisałem że wróci? Zebys nie płakał?
Jureczek bez orkiestry dnia nie przeżyje; lubi robić show. Pozostaje czekać do kolejnego wielkiego odejścia heh


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - PremAccHack - 21-01-2019 09:33

Nie wiem czy wiecie ale on jako prezes wypowiadał się że nie zarabia nic z fundacji tylko ze sklepu SIEMA SHOP który należy do niego i w którym można kupić gadżety WOŚP Woodstock i inne.


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - twardy - 21-01-2019 10:30

(21-01-2019 09:33)PremAccHack napisał(a):  Nie wiem czy wiecie ale on jako prezes wypowiadał się że nie zarabia nic z fundacji tylko ze sklepu SIEMA SHOP który należy do niego i w którym można kupić gadżety WOŚP Woodstock i inne.

Ale nie pokazal ksiag wiec jest zlodziejem i trzeba go tepic Jerk