Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP (/Temat-Jerzy-Owsiak-rezygnuje-z-kierowania-Fundacja-WOSP-160589)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - fusek - 15-01-2019 17:58

(15-01-2019 14:06)Kryspin napisał(a):  czytając Twoje żenujące wypociny mam wrażenie że jesteś krewnym Krystyny Pawłowicz i razem z nią powinienś się leczyć. Tacy chorzy ludzi mogą zabić drugiego człowieka co miało miejsce w Gdańsku. Chorzy ludzie z nienawiści którzy wiedzą wszystko lepiej i hejtują Owsiaka twierdząc że to jego wina że nie pomaga szpitalom.

spociles sie jak to pisales?

taka jedna moja uwaga, bo pierwszy raz widze Twoj nick na forum.
Zdajesz sobie sprawe ze nikt w sieci nie jest anonimowy, i nie kazdy pozwala, znosi obelgi pod swoim adresem.
A okreslanie mianem chorych - zachowaj dla ludzi ze swojego otoczenia.

Jak mozna wyzywać osoby, które mają zdanie odmienne od swojego? to jest ta polityka milosci?


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Kryspin - 15-01-2019 18:08

(15-01-2019 17:58)fusek napisał(a):  
(15-01-2019 14:06)Kryspin napisał(a):  czytając Twoje żenujące wypociny mam wrażenie że jesteś krewnym Krystyny Pawłowicz i razem z nią powinienś się leczyć. Tacy chorzy ludzi mogą zabić drugiego człowieka co miało miejsce w Gdańsku. Chorzy ludzie z nienawiści którzy wiedzą wszystko lepiej i hejtują Owsiaka twierdząc że to jego wina że nie pomaga szpitalom.

spociles sie jak to pisales?

taka jedna moja uwaga, bo pierwszy raz widze Twoj nick na forum.
Zdajesz sobie sprawe ze nikt w sieci nie jest anonimowy, i nie kazdy pozwala, znosi obelgi pod swoim adresem.
A okreslanie mianem chorych - zachowaj dla ludzi ze swojego otoczenia.

Jak mozna wyzywać osoby, które mają zdanie odmienne od swojego? to jest ta polityka milosci?

weź się człowieku nie ośmieszaj. Nie będę dyskutował z Tobą bo szkoda mojego czasu facepalm


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - fusek - 15-01-2019 18:14

(15-01-2019 14:10)twardy napisał(a):  fusek wierzy, ze panstwo da ci wszystko co najlepsze xD Najlepiej to wszystkie organizacje charytatywne zlikwidowac bo przeciez panstwo sie wszystkim zajmie xD
Ogolnie to wychodze z zalozenia, ze Twoje pieniadze i rob z nimi co chcesz, ale jak juz masz pisac takie pierdoly to moze lepiec siedziec cicho? Przeciez majac budzet 100mld na pewno starczy na potrzeby wszystkich i jeszcze cos zostanie xD

tak, wierze ze panstwo da;D
Ale ja tez wychodze z takiego zalozenia, Twoje pieniadze, Twoj czas - rob z nim co chceszSmile
chodzi o fakty o ktorych sam JO pisze/mowi.
Czemu o JO mozna mowic albo dobrze albo wcale?Smile
Czemu jak sie zaczyna mowic o JO zle to zaraz pojawiaja sie fanatyczni obroncy i nazywaja kazdego na okolo od wariatow itp.

Czy wy nie widzicie do czego dochodzi na codzien, jak latwo dajecie soba manipulowacWink Polityka nie powinna dzielic, a laczyc.


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - rachman - 15-01-2019 18:33

Polityka nigdy nie będzie łączyć bo nie po to powstała Wink
Szkoda że rządzący nie dają rady rządzić przyzwoicie i fundacje itp. muszą wypełniać zadania które rządy powinny spełniać...
To się nie zmieni w najbliższym czasie.
Juras kim jest nie wiadomo, wiele jest teorii. Dobrą robotę robił i szkoda że w niektórych sprawach zachowuje się tak że wzbudza uzasadnione wątpliwości. Nie ma co go oceniać bo to nic nie da ale faktem jest że czy gadka o nim czy kościele lub opcji politycznej to ludzie jak zwierzęta szczerzą kły...
Zawsze mówię jakby polityka i religie znikły nie byłoby powodów się zabijać Wink


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - twardy - 15-01-2019 18:41

Ja po prostu uwazam, ze jakby wosp nie kupil sprzetu to by go nie bylo. Teraz Polska jest chlewem obsranym gownem, wyobraz sobie co bylo 27 lat temu jak grali po raz pierwszy? Moze Jurek ma racje? Te ich cele sa dosc skonkretyzowane, moze tam gdzie poszedl sprzet ze zbiorki wosp na serio byl ratunkiem? To w koncu Polska.

Nie wiem fusek o co Ci chodzi z ta polityka ale przynajmniej wiemy kto ma tu leb sprany jesi chodzi o te sprawy Jerk2


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Assasinoo - 15-01-2019 18:48

(15-01-2019 14:06)Kryspin napisał(a):  
(15-01-2019 13:30)fusek napisał(a):  Widać? Płaci służbie zdrowia? Ściany też remontuje?
Z jego wypowiedzi wynika że:
A) to on DAL 1 mld złotych na służbę zdrowia - fakt; mógł zabrać.
B) jest jedynym ratunkiem służby zdrowia- co przy prawie 100 mld budżecie NFZ brzmi wręcz komicznie.

czytając Twoje żenujące wypociny mam wrażenie że jesteś krewnym Krystyny Pawłowicz i razem z nią powinienś się leczyć. Tacy chorzy ludzi mogą zabić drugiego człowieka co miało miejsce w Gdańsku. Chorzy ludzie z nienawiści którzy wiedzą wszystko lepiej i hejtują Owsiaka twierdząc że to jego wina że nie pomaga szpitalom.

Owsiak ma ogromne ego i to jest fakt. Z twojego postu Kryspin wylewa się żółć, krytykujesz Pawłowicz, a możesz sobie z nią przybić piątkę, bo co prawda jesteś po drugiej stronie w politycznych upodobaniach, to piszesz bzdury takie jak ona. Niczym się od niej nie różnisz. Hipokryta.

(15-01-2019 18:41)twardy napisał(a):  Teraz Polska jest chlewem obsranym gownem

imho za dużo testovirona i wykopu, ale zawsze możesz się wyprowadzić :>


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - twardy - 15-01-2019 19:31

Ja po prostu pamietam te pierwsze zbiorki i znam ludzi, ktorym sprzet z serduszkiem uratowal malucha (nie chodzi o samochod dla mniej kumatych). Nie jestem zadnym fanatykiem Jurka i wospu i tak jak pisalem wyzej, uwazam, ze jakby wosp tego sprzetu nie kupil to by go nie bylo.

Jak dla mnie zrobil duzo dobrego i to jakie ma ego, czy wyzywa sie z pawlowiczka i czy moze na serio handluje uranem to mnie malo interesuje.


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - Assasinoo - 15-01-2019 19:36

No i jestem tego samego zdania, dodatkowy sprzęt się przyda, szczególnie, że szpitale same proszą WOŚP o pomoc.

Nadal nie rozumiem stwierdzenia "Teraz Polska jest chlewem obsranym gownem" :|


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - rachman - 15-01-2019 19:39

Twardy - pewnie że jakby nie kupił to by nie było, pewnie że dobrze że zbiera mimo że to robota polityków zapewnić narodowi wszystko, pewnie że dobrą robotę robił tylko czemu gdy doszło do podejrzeń o wałki zamiast uczciwie okazać transparentność działań walczył z sądami? Co ukrywa? No mnie to rybka ale skoro nie dba o przejrzystość działań mimo że to nie firma prywatna a działalność za cudze pieniądze to nie dziw się że wielu się odwróciło. W przypadku takiej działalności uczciwość i transparentność to fundament.
W ogóle pokazał w końcu te papierzyska czy dalej to co powinno być wiadome jest ukryte? Wie ktoś?
Idea piękna ale stawianie się ponad prawo wiele smrodu pozostawiło. Szkoda.

Co do chlewa i gówien... nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale weź się przeprowadź albo coś. W 21 wieku opieka społeczna i inne niż Jurasa fundacje pomagają zmienić tragiczne warunki zamieszkania. Wink


RE: Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania Fundacją WOŚP - jarekxD - 15-01-2019 19:49

Mimo wszystko, osobiście, wolę żeby to Jurek zainkasował sobie jakiś % z tych wpłat za sama organizację eventu, na skale państwową, który daję niektórym szanse na "nowe/lepsze" życie, niż żeby zajęło się tym nasze wspaniałe państwo.

ps. i za nic we wszechświecie nie jestem w stanie zrozumieć tego całego hejtu w stronę owego przedsięwzięcia..