Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro (/Temat-Zlece-wystawienie-wirtualnego-przedmiotu-na-allegro-160582)



Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - shymon - 14-01-2019 16:16

Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro. Ty wystawiasz z opcją płatności gotówką przy odbiorze - ja kupuję - wymieniamy się komentarzami. Oczywiście fizycznie sprzedaż nie następuje.
Moja oferta skierowana raczej (niekoniecznie) do osób, które mają dostępną opcję "Zamień nietrafiony prezent na gotówkę" w centrum zniżek allegro w celu ograniczenia prowizji za sprzedaż.
5 PLN na Konto Bankowe lub PayPal, lub równowartość w BTC (do ustalenia).
Więcej info na PW


RE: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - jajo2017 - 14-01-2019 17:50

proszę o szczeg na pw


RE: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - kniew - 14-01-2019 23:39

z tego co mi wiadomo to nie ma już możliwości wystawiania komentarzy kupującym


RE: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - Oski001 - 15-01-2019 16:59

(14-01-2019 23:39)kniew napisał(a):  z tego co mi wiadomo to nie ma już możliwości wystawiania komentarzy kupującym
Dobrze się orientujesz Smile

@shymon to ty byś musiał wystawić taką aukcje. Wtedy z chęcią kupię "nic" za te 5 zł. Tylko czy mój nick "Janusz_biznesu_69" nie podziała jak negatywna opinia?smutny

Allegro mnie SexSexSex nie pozwalając zmienić nicku...


RE: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - trybulski - 21-06-2019 18:56

to poproś o możliwość założenia nowego konta


RE: Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - priestos - 17-09-2019 01:24

Jak dalej aktualne to proszę priv


Zlecę wystawienie wirtualnego przedmiotu na allegro - Hybrid1990 - 09-10-2020 20:30

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.