Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy komputer kilka pytan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Nowy komputer kilka pytan (/Temat-Nowy-komputer-kilka-pytan-160550)

Strony: 1 2


RE: Nowy komputer kilka pytan - transformice100 - 12-01-2019 23:45

To może ja po prostu jestem ślepy, nie przeczę Big Grin

Ale w jednej kwestii się zgadzamy. Jeżeli to faktycznie nie były pieniądze miary nowych części na morele to dobry deal Smile Teraz czekać na wypowiedź autora, tak po prostu z ciekawości i dla doświadczeń na przyszłość przy zakupie jednostki 2


RE: Nowy komputer kilka pytan - kukiz87 - 12-01-2019 23:46

Kupilem używkę za 900 zł mam 8 gb ram i mam miejsce na 2 kości jeszcze to mogę rozbudować , męczyłem się 4 lata na laptopie na którym w niektóre gry grałem w 15 klatkach , więc teraz jest kosmos , bo odpalam to samo i jest super grafa i płynnie chodzi.


RE: Nowy komputer kilka pytan - transformice100 - 12-01-2019 23:47

Cały komputer za 900 złotych?

Jak za tą cenę to jak najbardziej dobry deal Smile Skoro sam jesteś z niego zadowolony to tylko życzyć, aby Ci służył! Globala w cs'ie i kilku tysięcy winów w Fortnite Smile


RE: Nowy komputer kilka pytan - kangurek - 13-01-2019 00:32

@transformice100 zgadzam się z Tobą.


RE: Nowy komputer kilka pytan - Yaakula - 01-02-2022 18:25

Ja mam malutkie ikonki