Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seo komputer /mobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Seo komputer /mobile (/Temat-Seo-komputer-mobile-160534)



Seo komputer /mobile - sprzetok - 11-01-2019 23:20

Hej, udało mi sie osiągnąć 100 % na PC w teście googla , gmetrix ladowanie 1,7 s Big Grin ładuje sie normalnie, tzn szybko etc. Ale na mobile jest tylko 51 %. Testuje na swoim smartfonie jest ok... ?

Ktoś cos poradzi co sprawdzić. Pzd.


RE: Seo komputer /mobile - Juniorek - 11-01-2019 23:34

Zdradzisz jakie wtyczki do wordpressa zainstslowales zeby to osiagnac Big Grin? Nigdy nie udalo mi sie 95 osiagnac a co dopiero 100 na 100!


RE: Seo komputer /mobile - rachman - 11-01-2019 23:35

Noe ma wytycznych co nie pasuje googlowi? Zazwyczaj pisze co zmienić.


RE: Seo komputer /mobile - sprzetok - 11-01-2019 23:45

Async JavaScript + Optimize + Cloudflare + Memcached na linux.pl (pakiet wordpress) , testowałem różne ustawienia i w końcu pokazuje 100, na mobile 75. Strona faktycznie ładuje się momentalnie. Na mobile wskazuje mi na bezczynność procesora na 6 sekund ale na swoim telefonie tego nie widzę. Hmm