Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dyscyplina kluczem do skuteczności! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Dyscyplina kluczem do skuteczności! (/Temat-Dyscyplina-kluczem-do-skutecznosci-160531)

Strony: 1 2


RE: Dyscyplina kluczem do skuteczności! - Spectrum27 - 19-01-2019 15:04

Zdecydowanie potrzebna była krótka przerwa by ostudzić i opanować emocje.
Po ostatnim typie zagrałem jeszcze jeden który się tu nie pojawił, również nie wszedł.
Z konta wypłaciłem pare złotych tak by bilans móc określić na równo -100zł
Zaczynam nowy plan, ze względu na to, że granie kuponów AKO średnio mi idzie.

A więc, na czym będzie polegał nowy plan gry?
W jednym momencie gram tylko jedno spotkanie tak by móc się na nim skupić i mieć jak największą kontrolę.
Troche suchej teorii, gram na "underdoga" z kursem ok. 2,3-3,5
Oglądam spotkanie i czekam na moment w którym underdog zaczyna tak przeważać, że kurs na faworyta wzrasta do ponad 2,2 (przy kursie 2,5 na underdoga, w drugiej połowie wystarczy ok. 8-12 punktów przewagi) W tym momencie zagrywam za tą samą stawkę faworyta i czekam na wynik meczu z pewną wygraną.
Co jeśli underdog nie zacznie przeważać?
Oglądam spotkanie i wybieram taki handicap na faworyta by stracić jak najmniej, a może nawet cos ugrać.


Dzisiaj podam mecz który będę w nocy zagrywał oraz kursy które mnie interesują w trakcie spotkania.


RE: Dyscyplina kluczem do skuteczności! - Assasinoo - 19-01-2019 15:54

Nowy plan na nic się zda.. i tak będziesz na minus. BARDZO ciężko być na +, mając na głowie marżę bukmachera + 12% podatek państwa, musiałbyś być zajebisty, ale to nadal bez sensu ^^


RE: Dyscyplina kluczem do skuteczności! - Spectrum27 - 19-01-2019 22:36

Bez dłuższych wyjaśnień, zagrywam dzisiaj mecz o 23:00

Charlotte Hornets- Phoenix Suns
Przed meczem:
Wygrana lub remis Suns kurs 2,88zł
Stawka 5zł


W trakcie meczu szukam kursu na Hornets ponad 2,3 a w przypadku ich sporej przewagi zagrywam handicap do max -9,5 punktu by nie stracic wszystkiego. Stawka 5z


RE: Dyscyplina kluczem do skuteczności! - Spectrum27 - 21-11-2019 20:10

Spotkanie: Milwaukee Bucks- Portland Trail Blazers
Typ: Milwaukee -9,5 win
Kurs: 1,52