Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna (/Temat-Projektowanie-graficzne-Logo-Drukowane-materialy-reklamowe-Identyfikacja-wizualna-160530)

Strony: 1 2 3 4


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vivera - 23-07-2019 16:30

Zapraszam kolejnych do współpracy Smile


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vertek - 13-08-2019 19:46

Zlecenie wykonane błyskawicznie a też na tym mi zależało. Kontakt bardzo sprawny, bezproblemowy a osoba komunikatywna i miła.
Zaangażowanie w pracę i kreatywność także na plus. Po oddaniu projektu i sfinalizowaniu transakcji miałem jeszcze kilka pytań i poprawek, które były wykonane bez problemu w bardzo krótkim czasie i bez dopłaty co też jest bardzo miłe ze strony zleceniobiorcy!

Polecam bardzo mocno użytkownika, wysoki poziom jakości usługi. Smile


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vivera - 19-09-2019 23:16

Temat nadal aktualny zapraszam Smile


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Ropsont - 25-09-2019 12:58

Tak więc obiecałem dodać opinię, to dodaję. Cool

Pełen profesjonalizm i wykonanie rzeczy wydawałoby się niemożliwej czasowo, zakończone pełną satysfakcją klienta. Cool Gdyby nie ogarnięcie i doskonała organizacja pracy ze strony Natalii, to zapewne to czego potrzebowałem otrzymałbym po czasie.

Bardzo dobry kontakt i podejście, wszystkim polecam współpracę z Panią Natalią z IceMedia. Cool

Tak wyglądały stworzone materiały:

[Obrazek: IMG-20190925-193507.jpg]


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vivera - 25-09-2019 13:01

(25-09-2019 12:58)Ropsont napisał(a):  Tak więc obiecałem dodać opinię, to dodaję. Cool

Pełen profesjonalizm i wykonanie rzeczy wydawałoby się niemożliwej czasowo, zakończone pełną satysfakcją klienta. Cool Gdyby nie ogarnięcie i doskonała organizacja pracy ze strony Natalii, to zapewne to czego potrzebowałem otrzymałbym po czasie.

Bardzo dobry kontakt i podejście, wszystkim polecam współpracę z Panią Natalią z IceMedia. Cool

Panią Big Grin to ładnie Big Grin ja również dzięki za kolejne zlecenia i owocną współpracę Wink


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vivera - 25-09-2019 16:03

Tak, działam również poza forum więc nie zawsze widać tutaj aktualizacje Wink


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - pysioor - 07-11-2019 22:38

Baaardzo polecam, usługi graficzne na wysokim poziomie, osoba rzetelna, uczciwa i przede wszystkim pomocna Big Grin


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - piotrgk4 - 25-02-2020 13:16

Opinia na podstawie kilku drobnych prac.

Bardzo doceniam uczciwe podchodzenie do klienta Smile Zawsze jasno informuje o zamiarach, planach, szacowanych kosztach oraz czasie. Realizacja szybka. Jestem zadowolony z cen oraz realizacji projektów. Na pewno będę zlecał przyszłe projekty.


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Andy306 - 28-02-2020 22:07

Priv Smile


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - selfie - 31-03-2020 12:46

Mogę tylko polecić współpracę z Natalią. Doskonała komunikacja i zrozumienie potrzeb związanych z projektem, szybka realizacja i kreatywne podejście. Na pewno jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował usług graficznych, to zgłoszę się do niej Smile