Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna (/Temat-Projektowanie-graficzne-Logo-Drukowane-materialy-reklamowe-Identyfikacja-wizualna-160530)

Strony: 1 2 3 4


RE: Projekty graficzne na wektorach - prelude - 22-03-2019 23:44

Szybko, konkretnie, więcej niż wymagałem (nie nadużywać!Smile ), terminowo i w dobrej cenieSmile szczerze polecamSmile


RE: Projekty graficzne na wektorach - patttson - 26-03-2019 21:58

Podaj gg na pw Wink


RE: Projekty graficzne na wektorach - Zły_Szeląg - 27-03-2019 18:53

Polecam Big Grin Dobry kontakt, szybka realizacja zgodna z wytycznymi Smile


RE: Projekty graficzne na wektorach - Vivera - 03-04-2019 20:00

Temat cały czas aktualny. Zapraszam Smile


RE: Projekty graficzne na wektorach - Tyrkijt - 09-04-2019 19:29

Szybki kontakt, grafiki mega, czas wykonania bardzo szybki Big Grin Duży profesjonalizm Big Grin Jestem bardzo zadowolony! Big Grin Ceny nawet za niskie na oferowaną jakość! Smile


RE: Projekty graficzne na wektorach - Vivera - 09-04-2019 19:34

Zdanie klientów jest najważniejsze Big Grin od poniedziałku robię podwyżki Big Grin HuhHeart dzięki za współpracę i zapraszam ponownie Smile


RE: Projekty graficzne na wektorach - Vivera - 01-05-2019 21:10

up Smile


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Zły_Szeląg - 18-05-2019 23:02

Jestem bardzo zadowolony. Dostałem grafikę duuużo lepszą niż oczekiwałem, w dobrej cenie i szybkim terminie. Polecam każdemu Big Grin


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Czaq - 19-05-2019 10:18

Polecam również usługi Wink profesjonalizm, faktura oraz szybkie wykonanie.


RE: Projektowanie graficzne- Logo / Drukowane materiały reklamowe /Identyfikacja wizualna - Vivera - 01-06-2019 09:46

Temat cały czas aktualny Smile