Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB ads, blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB ads, blokada konta (/Temat-FB-ads-blokada-konta-160529)



FB ads, blokada konta - Admek69 - 11-01-2019 21:19

Czy pojawia się u kogoś ten sam problem, a mianowicie na fake koncie brak możliwości wykupienia reklamy fb? Konto fajnie rozwinięte itd. ale zauważyłem że brak na nowych kontach funkcji menadżer reklam.
Gdy na fanpage chcę wrzucić płatną reklamę, nieważne jaką po chwili wyskakuje "zbyt duża aktywność na koncie..". Wszystko zachowane ciasteczka, vpn itd.
Ktoś sobie z tym poradził?


RE: FB ads, blokada konta - Juniorek - 11-01-2019 22:38

Mam dokladnie ten sam problem nawet 2 letnie konto padlo


RE: FB ads, blokada konta - mikiniki - 12-01-2019 17:56

Widzę też, że FB wprowadził limit dzienny około 180 zł na reklamy dla nowych kont, bez możliwości podniesienia. W sumie dziwne zachowanie z ich strony :/


RE: FB ads, blokada konta - Hoolig4n - 12-01-2019 18:46

Polecam jednak wszystkie fanpejdże trzymać na swoim realnym koncie, a nie na fejku. Dostaniesz bana na konto (powiedzmy sobie szczerze- kwestia czasu) i tracisz fanpejdż lub kilka. Jak trzymasz na prywatnym to raz, że raczej nie powinni Ci zbanować konta reklamowego, a dwa jak wyskoczy Ci weryfikacja- z łatwością ją przejdziesz w przeciwieństwie do fejka Smile


RE: FB ads, blokada konta - Admek69 - 13-01-2019 13:43

(12-01-2019 18:46)Hoolig4n napisał(a):  Polecam jednak wszystkie fanpejdże trzymać na swoim realnym koncie, a nie na fejku. Dostaniesz bana na konto (powiedzmy sobie szczerze- kwestia czasu) i tracisz fanpejdż lub kilka. Jak trzymasz na prywatnym to raz, że raczej nie powinni Ci zbanować konta reklamowego, a dwa jak wyskoczy Ci weryfikacja- z łatwością ją przejdziesz w przeciwieństwie do fejka Smile

W przypadku zgłoszenia o nieprzestrzeganiu zasad społeczności to odpowiada za to konto które postuje, czy reszta adminów fanapge też moze dostać po dupie?


RE: FB ads, blokada konta - antykt - 18-01-2019 06:39

najczęściej tak jak piszesz Adamek69 odpowiada konto które postuje ale bywa i tak że dadzą ci bana na cały fp na jakiś czasnnto zależy jak zostanie ocenione złamanie regulaminu przez fb


RE: FB ads, blokada konta - artzarab - 18-01-2019 07:54

Kiedyś trzymałem wszystko na realnym z którego nie postowałem...jeden fejk wyłapał bana, ostrzeżenie dostali wszyscy admini, a profil realny po skończonym banie padł bez ostrzeżenia i weryfikacji (konto realne około 5 letnie, aktywność duża jak to w realnym koncie). Co dziwne FP zostały, ale na szczęście miałem podpiętych innych adminów z fake kont.