Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... (/Temat-Rozpoczecie-przygody-czyli-od-zera-do-160523)



Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... - snake888 - 11-01-2019 12:46

Cześć,
na wstępie miło mi przywitać wszystkich. Swoją przygodę z forum zarabiam.com rozpocząłem wczoraj. Na pierwszy ogień zacząłem rejestrować się na różnych stronach z ankietami.

Jako pierwszą opiszę stronę opinie.pl
wizualnie bardzo ładnie i przejrzyście, przebrnąłem przez dwie ankiety i czekam aż sytuacja się rozwinie, po uzbieraniu 10tys punktów można odebrać 50zł w formie przelewu/paypal jak uzbieram to dam znać :-)
gdyby ktoś chciał również spróbować a przy okazji mnie wspomóc, zapraszam na:
https://opinie.pl
będę starał się na bieżąco opisy co i gdzie staram się przetestować :-)


RE: Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... - dominikstawniak - 11-01-2019 12:53

Witamy na forum Świeżak. Powodzenia, a przede wszystkim wytrwałości. Teraz coś z rad, ogólnie na ankietach dużo nie zarobisz, są osoby na forum zarabiające kilka stówek co miesiąc, jednak są na wielu portalach mają dużo poleconych i wiedzą z czym się to je. Radziłbym Ci pójść raczej w programy partnerskie, jednak wszystko wymaga wiedzy. Pozdro!


RE: Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... - EfectiveWork - 11-01-2019 13:03

Ja również radziłbym Ci zainteresować się innymi formami zarabiania niż ankietami.


RE: Rozpoczęcie przygody, czyli od zera do... - adamcio99922 - 11-01-2019 13:46

Jak nowy na forum to uważaj z refami, bo łatwo dostać warna Jerk2