Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukanie wartosciowych domen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Szukanie wartosciowych domen (/Temat-Szukanie-wartosciowych-domen-160507)



Szukanie wartosciowych domen - Juniorek - 10-01-2019 13:27

Hejka, trafilem na strone http://expireddomains.net/domains/expiredpl i mozna na niej znajdowac polskie domeny ktore wlasnie zostaly usuniete, czy na podstawie danych tam zawartych czyli ilosc backlinkow kiedy zostala utworzona oraz np miesieczne wyszukiwania do tej strony moga byc bardzo pomocne i czy mozna sie tym sugerowac aby kupic jakas domene?


Np ostatnio byla domena ktora miala 2800 backlinkow wyszukiwan miesiecznych nie wiem czy to prawdziwe dane ale 700.000 miesiecznie, utworzona w 2012 roku. Moglem ja przejac za 0zl w home.pl ale nie bylem pewny czy wogole warto to brac i czy mogloby sie sprzedac np na aftermarket.pl???

Moze moglby mi ktos doradzic, a moze warto byloby wziac taka domene ktora ma taka fajna historie i backlinki aby wrzucic tam wordpressa i cos promowac?


RE: Szukanie wartosciowych domen - patttson - 10-01-2019 14:03

No najlepiej, zebys sprawdzil czy nie dostala filtra, historie domeny, profil linkow itd


RE: Szukanie wartosciowych domen - Juniorek - 10-01-2019 14:51

Mozesz cos doradzic albo podac jakis serwis gdxie sprawdzic mozna takie informacje?


RE: Szukanie wartosciowych domen - Kamwil - 20-05-2019 21:32

Ahfrefs.com możesz sprawdzić statystyki, web.archive.org co na danej domenie było