Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kantor (/Temat-Kantor-160500)



Kantor - radekx662 - 10-01-2019 00:09

Witam , mam pomysł żeby stworzyć Kantor wymiany między procesorami płatniczymi i chciałem usłyszeć od was opinie co o tym myślicie jakie macie zdanie o tym temat .

dokładne to zajmowałbym się :
kupnem PSC
sprzedażą PSC
bank
blik
paypal
skrill
neteller
revolut

( z czasem może by doszło payeer oraz perfectmoney )

wymiana w każdą stronę opłata 5% + ( jeśli procesor ma prowizję )

co 7 dni pisany by był post pod wątkiem z informacją ile jest na danym procesorze płatniczym .

co o tym myślicie , było by zainteresowanie ? czekam od was na opicie ...


RE: Kantor - domi11997 - 10-01-2019 00:34

Z tym paypalem to sie zastanow, juz nie jedna osoba grubo sie przejechala.


RE: Kantor - radekx662 - 10-01-2019 00:38

(10-01-2019 00:34)domi11997 napisał(a):  Z tym paypalem to sie zastanow, juz nie jedna osoba grubo sie przejechala.


chodzi ci o to że paypal zawiesza środki na kącie jak coś podejrzewa że oszustwo czy coś innego ?


RE: Kantor - radek0389 - 10-01-2019 00:39

Na starcie miej świadomość, że jest konkurencja na forumSmile. Natomiast co do podawania kwot jakie masz na procesorach tak o w wątku, cóż, trochę zbyt wylewne informowanie o majętności swojej działalności, wg mnie.


RE: Kantor - domi11997 - 10-01-2019 00:41

Raz, ze zawiesza konto. Dwa, ze tu spory zakladali. Szerzej na ten temat musialbys porozmawiac z Artinessse.


RE: Kantor - radekx662 - 10-01-2019 00:43

(10-01-2019 00:39)radek0389 napisał(a):  Na starcie miej świadomość, że jest konkurencja na forumSmile. Natomiast co do podawania kwot jakie masz na procesorach tak o w wątku, cóż, trochę zbyt wylewne informowanie o majętności swojej działalności, wg mnie.


podawać kwoty w sumie nie muszę ile mam na procesorach płatniczych ( gdybym nie miał tyle na danym procesorze to powiem danemu użytkownikowi ile mam że tyle mogę wysłać i wgl )


Kantor - Vasaki - 12-01-2019 22:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.