Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka kont na fejsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kilka kont na fejsie (/Temat-Kilka-kont-na-fejsie-160499)

Strony: 1 2


Kilka kont na fejsie - Juniorek - 09-01-2019 23:39

Hejka, chcialbym ogarnac sobie marketing szeptany czyli byc posiadaczem np 5 kont na fejsie. Jak to zrobic zeby nie otrzymac na wszystkich bana przez to ze loguje na jednym laptopie z tego samego ip? Nie chce prosic sie co chwile kogos o wpisanie komentarza i wolalbym sam dzialac jednak brakuje mi na ten temat wiedzy.


RE: Kilka kont na fejsie - Hopekk94 - 10-01-2019 00:18

u mnie wlasnie na kompie dziala tylko jeden glowny fejk. a reszta pada zaraz po utworzeniu... nawet 30 znaj nie dobijam...


RE: Kilka kont na fejsie - Juniorek - 10-01-2019 00:21

A jakim sposobem probujesz je stworzyc? Bo ja juz stracilem wszelkie pomysly, nawet mi glowne konto dzis zbanowali


RE: Kilka kont na fejsie - patttson - 10-01-2019 00:47

imo nie ma szans ze na tym samym ip zalogujesz sie na pare kont


RE: Kilka kont na fejsie - Juniorek - 10-01-2019 01:16

A jakis dobry sposob ktos posiada moze? Nie wiem vpn z wirtualna maszyna dalby rade? A moze sama wirtualna maszyna cos pomoze?


RE: Kilka kont na fejsie - Coristo - 10-01-2019 08:32

(10-01-2019 01:16)Juniorek napisał(a):  A jakis dobry sposob ktos posiada moze? Nie wiem vpn z wirtualna maszyna dalby rade? A moze sama wirtualna maszyna cos pomoze?

Kilka przeglądarek + prywatne proxy Wink


RE: Kilka kont na fejsie - paula2017 - 10-01-2019 09:04

(10-01-2019 00:47)patttson napisał(a):  imo nie ma szans ze na tym samym ip zalogujesz sie na pare kont

Loguje się bez problemu, lecz konta założone w 2015, to samo IP te same ciastka itd więc z fb bywa różnie


RE: Kilka kont na fejsie - artzarab - 10-01-2019 09:04

Internet mobilny (router GSM). Każde konto=inny profil na kompie, Każdy profil=reset routera(inne ip). Warto również pracować na wersji mobilnej, ma pewne ograniczenia ale dla moich potrzeb wystarczająca (Ctrl+Shift+I ja korzystam z chrome). Nie kopiować treści, wszystko wpisywać ręcznie, FB widzi czy treść jest ręcznie pisana czy wklejana.


RE: Kilka kont na fejsie - Juniorek - 10-01-2019 10:29

Hee ale jaja mowisz ze nawet inny profil na kompie ma znaczenie Smile? A ten router gsm to taki zwykly na allegro kupic czy moze moglbym skorzystac z routera i internetu w telefonie bo mam nielimitowany?


RE: Kilka kont na fejsie - artzarab - 10-01-2019 10:46

tak znaczenie ma wszystko. Ja tak pracuję i narazie jest oki. Ale słyszałem pokątnie, że w walce z fake kontami FB zaczyna monitorować również MAC adresy kart sieciowych, a to już będzie spore utrudnienie.
Ja od pewnego czasu przerzucam się w całości na pracę mobilną...coraz mniej rzeczy robie z kompa, a większość z tel beka łażę jak ten deb... z kilkoma telefonami bekabekabeka
Net możesz udostępniać z telefonu. Tu chodzi o IP, po zmianie profilu restart fona i masz inne ip.
Ale nie łudź się że to złoty środek i wszystko ustąpi...to jedynie jeden szczegół od którego powinieneś zacząć...a reszty szukać metodą prób i błędów (a jest tego sporo).