Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMSPremium na rok 2019. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SMSPremium na rok 2019. (/Temat-SMSPremium-na-rok-2019-160488)



SMSPremium na rok 2019. - [email protected] - 09-01-2019 15:33

Witam!
Ogólnie jestem nowa w zarabianiu w takim stylu.
W MyLead do korzystania z SMSPremium (content locker) potrzeba wypełnić podanie i mieć już jakieś doświadczenie.
Chciałam zarejestrować się na eforsa jednak obecnie nie ma takiej możliwości. Wyskakuje komunikat że chwilowo jest niedostępna rejestracja.
Czy są jakieś dobre darmowe strony bez doświadczenia z możliwością korzystania z SMSPremium na rok 2019 ?
Z góry dziękuje za pomoc.
ps. (Zdaję sobie sprawę że takich tematów jest sporo, ale zależy mi na obecnej sytuacji w tym temacie, a co chwila wypływają jakieś informacje o scamie lub problemach z wypłatami.)


RE: SubPremium na rok 2019. - Arczit - 09-01-2019 15:45

Hey,
Czy to eforsa(nie polecam) czy MyLead, nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeby zacząć zarabiać. Rejestracje są praktycznie na każdym serwisie darmowe, bez większych weryfikacji. Zarejestruj się, napisz do opiekuna/supportu z pytaniem o pomoc. Jest też druga opcja, na forum jest dużo osób które dają Ci refa (zakładasz konto z ich polecenia) a za to otrzymasz od nich poradnik/wskazówki odnośnie zarabiania.
Powodzenia!


RE: SMSPremium na rok 2019. - [email protected] - 09-01-2019 16:15

(09-01-2019 15:45)Arczit napisał(a):  Hey,
Czy to eforsa(nie polecam) czy MyLead, nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeby zacząć zarabiać. Rejestracje są praktycznie na każdym serwisie darmowe, bez większych weryfikacji. Zarejestruj się, napisz do opiekuna/supportu z pytaniem o pomoc. Jest też druga opcja, na forum jest dużo osób które dają Ci refa (zakładasz konto z ich polecenia) a za to otrzymasz od nich poradnik/wskazówki odnośnie zarabiania.
Powodzenia!

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Właśnie w mylead aby odblokować Content Locker z usługą SMSpremium potrzebuje wysłać podanie , a w tym podaniu chcą, abym wysłała screeny z zarobków w internecie i opisała co robiłam, a ja jeszcze nic nie robiłam. Z tego co czytam MyLead jest najlepszą opcją, nie znalazłam nic innego rozsądnego oprócz eforsy i Mylead. Wiem że można zarabiać na wiele innych sposobów ale zależy mi na SMSpremium, i mam problem z tym podaniem w Mylead. Da sie to obejść jakoś ?


RE: SMSPremium na rok 2019. - Guxinimod - 09-01-2019 19:01

(09-01-2019 16:15)[email protected] napisał(a):  
(09-01-2019 15:45)Arczit napisał(a):  Hey,
Czy to eforsa(nie polecam) czy MyLead, nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeby zacząć zarabiać. Rejestracje są praktycznie na każdym serwisie darmowe, bez większych weryfikacji. Zarejestruj się, napisz do opiekuna/supportu z pytaniem o pomoc. Jest też druga opcja, na forum jest dużo osób które dają Ci refa (zakładasz konto z ich polecenia) a za to otrzymasz od nich poradnik/wskazówki odnośnie zarabiania.
Powodzenia!

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Właśnie w mylead aby odblokować Content Locker z usługą SMSpremium potrzebuje wysłać podanie , a w tym podaniu chcą, abym wysłała screeny z zarobków w internecie i opisała co robiłam, a ja jeszcze nic nie robiłam. Z tego co czytam MyLead jest najlepszą opcją, nie znalazłam nic innego rozsądnego oprócz eforsy i Mylead. Wiem że można zarabiać na wiele innych sposobów ale zależy mi na SMSpremium, i mam problem z tym podaniem w Mylead. Da sie to obejść jakoś ?

Screeny z zarobków w internecie? Ja też zaczynałem na MyLead i o nic mnie nie prosili. W podaniu musisz napisać jak zamierzasz promować dany program i tyle. Jak sobie z czymś nie radzisz to wejdź na discorda MyLead i dopytaj, ich ekipa jest na prawdę pomocna.


RE: SMSPremium na rok 2019. - szykiryki - 10-01-2019 08:00

firesub.net


RE: SMSPremium na rok 2019. - Czaq - 10-01-2019 08:10

(09-01-2019 16:15)[email protected] napisał(a):  
(09-01-2019 15:45)Arczit napisał(a):  Hey,
Czy to eforsa(nie polecam) czy MyLead, nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeby zacząć zarabiać. Rejestracje są praktycznie na każdym serwisie darmowe, bez większych weryfikacji. Zarejestruj się, napisz do opiekuna/supportu z pytaniem o pomoc. Jest też druga opcja, na forum jest dużo osób które dają Ci refa (zakładasz konto z ich polecenia) a za to otrzymasz od nich poradnik/wskazówki odnośnie zarabiania.
Powodzenia!

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Właśnie w mylead aby odblokować Content Locker z usługą SMSpremium potrzebuje wysłać podanie , a w tym podaniu chcą, abym wysłała screeny z zarobków w internecie i opisała co robiłam, a ja jeszcze nic nie robiłam. Z tego co czytam MyLead jest najlepszą opcją, nie znalazłam nic innego rozsądnego oprócz eforsy i Mylead. Wiem że można zarabiać na wiele innych sposobów ale zależy mi na SMSpremium, i mam problem z tym podaniem w Mylead. Da sie to obejść jakoś ?
Czy da się to obejść... dobre pytanie, gdyż tutaj chodzi właśnie o to aby administracja miała pewność, że ma do czynienia z osobą która zna regulamin promocji tych usług oraz zamierza reklamować je w sposób zgodny z prawem.
Zanim złożysz podanie zachecam abyś przeczytał FAQ dostępne w Mylead w zakładce Support.
Wyjaśnione są tam wszystkie punkty związane z SMSami premium. Podsumowując - potrzebna jest ci tylko wiedza aby dostać akceptację Smile


RE: SMSPremium na rok 2019. - ferror90 - 19-01-2019 19:33

Ja polecam eforsę. Nigdy nie miałem z nimi problemów.


RE: SMSPremium na rok 2019. - MyLead.pl - 19-01-2019 21:13

Cześć @[[email protected]],
nasi przedmówcy napisali dużo mądrych słów, lecz wszystko sprowadza się do podstawowego aspektu - bez żadnego problemu możesz otrzymać dostęp do programów SMS w MyLead, lecz Twój pomysł na promocję musi być zwyczajnie realny i dobrze opisany tak, byśmy zobaczyli i doskonale wiedzieli co zamierzasz. Jak być może już wiesz w tej chwili SMS to model wyjątkowo wrażliwy, stąd weryfikacja taka jest niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa usługi i klientów, lecz zrobiliśmy wszystko, co się tylko da, by cały proces był maksymalnie uproszczony. Nie powinien więc stanowić on dla Ciebie jakichkolwiek problemów.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: SMSPremium na rok 2019. - hosezbsk - 20-01-2019 10:13

Ja polecam Fireads.pl bez żadnego doświadczenia możesz zarobić dobre pieniądze promując programy ero Smile