Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji (/Temat-CoinCasso-Platforma-wymiany-kryptowalut-nastepnej-generacji-160486)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - azzaz - 18-06-2020 01:29

Ja tam polecam concasso. Treści afiliacyjne najróżniejszych chwilówek targetowanych pod userów coincasso, future net i wszelkich innych instrumentów finansowych rekomendowanych przez Żukiewiczów z kolegami wchodziły jak złoto.

Co prawda nie zainwestowałem, ale tyle chwilówek co z moich linków afiliacyjnych userzy coincasso wzięli w ostatnim czasie to żadna inna grupa docelowa tyle nie dała. Nisza już się chyba wypala i coraz mniej osób stamtąd je bierze, ale co złapałem to moje Lol

Mój osobisty faworyt wziął 6 chwilówek na łączną kwotę +/-7kzł jednego, tego samego dnia i to był właśnie inwestor coincasso Wink


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 20-06-2020 08:14

Koronkowa zagrywka z wygenerowaniem sztucznego obrotu rzędu 2.5BTC kiedy ogłoszono airdrop. Program gdzie można wygrać telefon i jakieś tanie gadżety też został przedłużony o kolejny miesiąc. Serio ? dopiero co był o miesiąc przedłużony.
a tak wygląda obrót aktualny
[Obrazek: Bez-tytu-u.png]


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - Kakashi69 - 21-06-2020 17:20

Polecam coincasso ostatnio też był fajny airdrop Big Grin


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 06-10-2020 19:23

Tak wygląda na chwilę obecną obrót. Dalej osoby związane z giełdą będą z butą wszystkich rozstawiać po kątach czy przyznają się że coś nie pykło i trzeba będzie się zwijać.
https://coinmarketcap.com/exchanges/coincasso/


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 16-10-2020 23:29

Aktualizacja 17.10.2020
1. Moduł "LongShort" - narzędzie do spekulacji - zarabiaj nawet 80% w 60 sekund. (operatorem jest RedBlackGreen)
2. Dodaliśmy 3 nowe pary
3. Dodaliśmy zakładkę apps, w której z tygodnia na tydzień będą pojawiały się nowe atrakcyjne aplikacje
4. Dodaliśmy moduł swap - szybka i prosta wymiana krypto bez zbędnych elementów

[Obrazek: Screenshot-21.jpg]

[Obrazek: Screenshot-22.jpg]

[Obrazek: Screenshot-16.jpg]


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 20-10-2020 18:39

(16-10-2020 23:29)CoinCasso napisał(a):  Aktualizacja 17.10.2020
1. Moduł "LongShort" - narzędzie do spekulacji - zarabiaj nawet 80% w 60 sekund. (operatorem jest RedBlackGreen)
2. Dodaliśmy 3 nowe pary
3. Dodaliśmy zakładkę apps, w której z tygodnia na tydzień będą pojawiały się nowe atrakcyjne aplikacje
4. Dodaliśmy moduł swap - szybka i prosta wymiana krypto bez zbędnych elementów

[Obrazek: Screenshot-21.jpg]

[Obrazek: Screenshot-22.jpg]

[Obrazek: Screenshot-16.jpg]
Co z PSG ? Logo zniknęło z działu partnerów i sponsorów. Mam nadzieję że legalnie umieszczacie nazwę i grafiki klubu w swoich materiałach


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 23-02-2021 19:50

Cena za jeden token, po wypuszczeniu go na giełdę coincasso waha się pomiędzy 0.3-0.5usdt przy bardzo płytkim wolumenie. Ryzyko pump-dump i sterowania kursem jest ogromne a jak właściciele zamierzają puścić tokeny na rynki zewnętrzne to będzie albo solidne nurkowanie albo brak ofert i płycizna
https://app.coincasso.com/exchange/CCXUSDT


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 26-02-2023 20:12

Heh i przypomniał mi się ten wątek jak sprawdziłem z ciekawości co tam w coincasso słychać
Strona/host coincasso nie odpowiada, na fb ostatnie info z października i tyle w temacie. Krypto z ICO zebrane. Skany dowodów kilku tysięcy osób pewnie krąży już po darknecie i tyle. Można się rozejść.