Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji (/Temat-CoinCasso-Platforma-wymiany-kryptowalut-nastepnej-generacji-160486)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - zyziekcoins - 07-04-2020 14:05

Giełda nic nowego. Wg mnie lepsza i bardziej przyjazna i rozbudowana Tokeneo - też % zysku za trzymanie TEO nie trzeba mrozić tokenów ani nic innego dziwnego.

Polityka i osoby które za tym stoją totalne noname.

Jak wyżej napisane państwo żukiewicze promują więc na starcie strzał w kolano - nie ważne czy firma ok na lata czy też nie - nie oceniam was ale same te nazwiska dają wam z miejsca kompletny dystans do was i działamy w grupach gdzie jest kilkanascie tysiecy ludzi i wiem co sie mowi itd.

Dla mnie nic nowego gielda jak kazda inna , cena tokena z kosmosu co jest kolejnym czynnikiem by odrzucilo wiekszosc nowych ludzi zwlaszcza.

Niestety za pozno na jakies wieksze zmiany ale zycze powodzonka nic nie mam do firmy oby trwala wiecznie. Popieram wszystkie firmy budowane na blockchain dzialajace w branzy krypto.


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 22-04-2020 11:32

[Obrazek: 94308836_2296746397293342_19108204530903...e=5EC6FCEE]
[Obrazek: 94160757_2296751427292839_48422257539091...e=5EC65BA1]

Już jest – pierwszy Bitomat CoinCasso! ?
Bądźcie czujni, bo już niebawem będziecie mogli wypróbować nasze nowe urządzenie. ??

Dodatkowo sprawdźcie naszą platformę do tradingu Bitcoinem oraz innymi kryptowalutami: https://coincasso.com


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 28-04-2020 09:37

[Obrazek: crypto-battle-trading-challenge.png]

Wygraj nagrody z puli wartej 20 000 euro ‼

Gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w naszym nowym konkursie - Crypto Battle Trading Challenge! ?

Tym razem handlujemy w dwóch kategoriach: ilość trade’ów na dowolnych parach i największy wolumen na parze BTC/USDT. Traduj i wygrywaj nagrody z puli wartej ponad 20 000 euro!

Jak to zrobić??
Wykonaj jak największą ilość trade’ów na dowolnej parze na CoinCasso
Lub
Uzyskaj największy łączny wolumen na parze BTC/USDT

W każdej kategorii nagrodzimy AŻ 30 OSÓB! Dla obu kategoriii przygotowaliśmy taką samą pulę nagród:
? 1. miejsce: iPhone 11
? 2. miejsce: iPhone 8
? 3. miejsce: Apple Watch
? 4-10. miejsce: Ledger Nano
? 11-20. miejsce: oryginalna bluza Paris Saint-Germain
? 21-30. miejsce: oryginalny T-shirt Paris Saint-Germain

Start: 24.04.2020, godz.16.00
Koniec: 25.05.2020, godz. 16.00
Ogłoszenie wyników: do 5 czerwca 2020! ?

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj ? bit.ly/CoinCassoKonkurs


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 30-04-2020 16:04

Program afiliacyjny, bitomat... wow aż musiałem się zarejestrować bo na grupie fb panuje cenzura jak za Stalina i pewnie bym wyleciał
Mijają kolejne miesiące a na giełdzie hula wiatr a pseudo obroty robi chyba tylko Żukiewicz.
Kiedy na giełdzie pojawią się obiecane nowe pary kryptowalut ? kiedy do sprzedaży trafią tokeny ?
Jedyne co widzę to sztuczny wolumen oscylujący wokół ułamka Bitcoina dziennie, program afiliacyjny niemożliwy do wykonania przez dysfunkcjonalność samej giełdy lub nieopłacalny bo tokeny ccx są warte tyle co zeszłoroczny śnieg.
Na zoomach ambitne plany i wizje a na chwilę obecną jest giełda widmo, mizerna społeczność, naganna opinia w środowisku kryptowalutowym i sztuczny tłok na fb i youtube(lajki na fb nabijane przez randomowych młodych azjatów co jest typowe dla farmy lajków a udostępnianie czy wyświetlenia na yt leżą)


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 11-05-2020 10:03

Widzimy, że kolega się zarejestrował tylko po to, aby napisać komentarz Smile

Lajki na fb nabijane? Zabawne...
Nie celujemy tylko w Polskę, a na cały świat, toteż logiczne, że naszymi fanami nie będą tylko Polacy, ale również inne narodowości Smile

Przy kanale YT stricte pracujemy od 2 miesięcy, już są pierwsze efekty.

Ani jeden nasz fan na Facebooku, Twitterze, Telegramie czy Youtube nie został kupiony - wszystko jest wypracowane drogą naturalną, czyli poprzez ruch organiczny, liczne kampanie czy airdropy.

Zresztą na zoomach nie tylko jest mowa o planach, ale też o obecnej fazie, więc szerszy komentarz jest zbędny.


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - Funky_Freak - 11-05-2020 12:57

Dla mnie wystarczy, że żukiewicze tą giełdę polecają... Szerokim łukiem omijać wszystko, co żukiewicz-naciągacz proponuje!


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 11-05-2020 19:25

(11-05-2020 10:03)CoinCasso napisał(a):  Widzimy, że kolega się zarejestrował tylko po to, aby napisać komentarz Smile

Lajki na fb nabijane? Zabawne...
Nie celujemy tylko w Polskę, a na cały świat, toteż logiczne, że naszymi fanami nie będą tylko Polacy, ale również inne narodowości Smile

Przy kanale YT stricte pracujemy od 2 miesięcy, już są pierwsze efekty.

Ani jeden nasz fan na Facebooku, Twitterze, Telegramie czy Youtube nie został kupiony - wszystko jest wypracowane drogą naturalną, czyli poprzez ruch organiczny, liczne kampanie czy airdropy.

Zresztą na zoomach nie tylko jest mowa o planach, ale też o obecnej fazie, więc szerszy komentarz jest zbędny.

Tak. Zarejestrowałem się po to by napisać komentarz bo z bitcoin Polska zostałbym szybko wyrzucony.
Zabawne ? Co się wydarzyło w połowie kwietnia że nagle z kilkunastu lajków robi si x2, x4 czy jeszcze większa wielokrotność.
Dziękuję za te deklaracje ale po tym jak osoby znikąd wpadają na fanpage i robią czystki to z góry nie wierzę w żadne wasze słowo.
Z resztą jak wasz czołowy marketingowiec z oczami jak zapałki namawia by robić sztuczne transakcje to po co więcej komentować.
Żadna giełda nie może pochwalić się chyba takim marketingowcem.
Edit
Co mi jeszcze chodzi po głowie to temat PSG w konfrontacji z rzeczywistością i realnymi osiągnięciami. Od kilku miesięcy odmieniacie nazwę klubu przez wszystkie przypadki a jedyna strategia którą przyjęliście to program afiliacyjny oparty na bezwartościowych tokenach CCX bo 3.5 usd to ja mogę dać za sztukę ale jak osądzi ją rynek a nie palec adminów. Program który nie interesuje się nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą. To samo tyczy się tego konkursu na wolumen. Żeby go zrobić i żeby opłacało się go wygrać trzeba jeszcze mieć odpowiednie podwórko na którym można grać a wy nawet tego nie macie. Wiem wiem są zapowiedzi, plany i deklaracje a ja patrzę z perspektywy osoby która obserwuje i obserwowała rozwój giełd ale też programów typu Hyip od recyclix po omega best i wnioski mam jakie mam.






RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 13-05-2020 15:14

Pan Damian promuje nas tak jak promuje Bitbay czy inne projekty.
Nie jest i nie będzie w naszym zespole, a nazywanie go marketingowcem jest nadinterpretacją.

Pozdrawia Zespół Marketingu CoinCasso Wink


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - bebzol - 13-05-2020 17:08

(13-05-2020 15:14)CoinCasso napisał(a):  Pan Damian promuje nas tak jak promuje Bitbay czy inne projekty.
Nie jest i nie będzie w naszym zespole, a nazywanie go marketingowcem jest nadinterpretacją.

Pozdrawia Zespół Marketingu CoinCasso Wink

To żaden argument. Kluczowe jest to że próżno spotkać GIEŁDY KRYPTOWALUTOWEJ Coincasso na kanale Blog prezesa, phila koniecznego, Encyklopedii kryptowalut czy u Bentyna.
Za to można spotkać tylko i wyłącznie na kanałach i profilach promotorów dascoin, omega best, futurenet, recyclix, banners brookers czy traffic monsoon...
To żaden zarzut tylko mój to myślenia i analizowanie wszystkich sygnałów z internetu.
A jeszcze jedno bo zapomniałem. Jak to jest że wrzucacie info po polsku a 99% lajkujących to młodzi azjaci z Indonezji czy państw półwyspu perskiego itp. Łubudubu Smile
https://www.facebook.com/coincasso/photos/a.1845349622433024/2310698255898156/?type=3&theater

Ps. Po zalogowaniu się na waszą giełdę która ma w tym roku witać się z top 100 zobaczyłem atrapę giełdy kryptowalutowej. Jakieś oferty wystawiane przez boty albo ręcznie na jednakowe niskie i nieopłacalne kwoty. Orderbook na kilkadziesiąt usdt itp.
Ludzie zejdźcie na ziemię i skończcie składać na webinarach obietnice i snuć plany bo tu i teraz jest jakaś karykatura. Normalnie tu mnie zaimponowaliście bo czegoś takiego dawno nie widziałem.


RE: CoinCasso - Platforma wymiany kryptowalut następnej generacji - CoinCasso - 20-05-2020 15:08

[Obrazek: 98482659_2316739985293983_34170436352988...e=5EE9362E]

Mamy dla was super wiadomość!
Wdrożyliśmy dla Was szybkie i proste wpłaty z użyciem karty kredytowej bądź debetowej w EUR.

Od dziś możesz skorzystać z metod płatności, takich jak:
- Visa,
- Mastercard,
- oraz darmowych przelewów bankowych.

Wpłać swoje środki już teraz!

Pamiętaj, aby skorzystać z tych funkcji, musisz zweryfikować swoje konto ❗️
Bez obaw - weryfikacja w CoinCasso zajmuje tylko kilka minut.

Wypróbuj --> https://coincasso.com/pl/kulisy/kup-bitcoina-i-inne-kryptowaluty-karta/