Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio (/Temat-Instagram-problem-z-dodaniem-linku-afiliacyjnego-do-bio-160475)



Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Guxinimod - 08-01-2019 16:46

Witam, mam problem z dodaniem linku do bio. Próbowałem zarówno poprzez przekierowanie ze swojej domeny na link afiliacyjny, także przez skracacz z panelu afiliacyjnego i nic. Ciągle pisze, że nie można zapisać zmian z powodu automatycznej blokady antyspamowej. Zwykłe randomowe linki przechodzą bez problemu.


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Dante_/ - 08-01-2019 17:07

Zrób po prostu prelander.


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - kniew - 08-01-2019 17:26

własna domena i strona z ofertą osadzona w iframe 100%


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Dante_/ - 08-01-2019 17:32

Czasami Instagram wykryje iFrame ( CZASAMI ), a prelander jest według mnie najbezpieczniejszą opcją


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Guxinimod - 08-01-2019 18:56

Prelander jest rozwiązaniem, dzięki


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - rachman - 08-01-2019 20:14

Co to jest prelander? Chodzi o przekierowanie na domenie?


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Snaggy - 08-01-2019 20:36

https://linktr.ee/

Spróbuj tego użyć Smile


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - Guxinimod - 08-01-2019 23:12

(08-01-2019 20:14)rachman napisał(a):  Co to jest prelander? Chodzi o przekierowanie na domenie?

Nie, przekierowanie z własnej domeny na link afiliacyjny nie przechodziło tak jak napisałem w pierwszym poście. Jest to coś takiego:
https://linktr.ee/marcysia869

Osoba, musi w to kliknąć, żeby przejść do linku afiliacyjnego. No bo w sumie nie ma innego wyboruTongue


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - rachman - 08-01-2019 23:57

Dzięki, nie znałem nazwy tego. Taki prawie skip Wink
Kiedyś używałem takiego czegoś swojej roboty ale zamiast zdjęcia była reklama płatna za odsłonę lub ramka ze stroną ptp, ale było to w innym przypadku Wink tu byłby to rozpraszacz uwagi...


RE: Instagram - problem z dodaniem linku afiliacyjnego do bio - arturito - 09-01-2019 21:18

Tylko z LinkTree radzę uważać, zdarza się, że algorytm insta prześwietla jakie tam są linki i też potrafi zablokować Wink Ale to raczej rzadkość.