Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sms/Połączenie Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sms/Połączenie Premium (/Temat-Sms-Polaczenie-Premium-160449)



Sms/Połączenie Premium - Adriano42 - 07-01-2019 10:17

1.Nazwa przedmiotu :
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : niżej
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank

Kupię 6 połączeń premium z czego jedno to koszt 12,94 zł. Mogę kupić pojedynczo, mogę wszystkie od jednej osoby, obojętnie jak masz to pisz.

12,94 - - > 5 zł


RE: Sms/Połączenie Premium - jajo2017 - 07-01-2019 10:31

widze ze tylko bank forma płatnosci ale moze sie namyslisz bo byłbym moze i zainteresowany jakby inna forma płatnosci np paypal w razie W pisz pw


RE: Sms/Połączenie Premium - Adriano42 - 07-01-2019 11:37

(07-01-2019 10:31)jajo2017 napisał(a):  widze ze tylko bank forma płatnosci ale moze sie namyslisz bo byłbym moze i zainteresowany jakby inna forma płatnosci np paypal w razie W pisz pw

Innej formy płatności nie posiadam, na PayPal środków nie mam. Tylko bank niestety, także zapraszam osoby chętne na płatność bank.


Sms/Połączenie Premium - Admin - 14-09-2019 15:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.