Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tygodnik Blogera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tygodnik Blogera! (/Temat-Tygodnik-Blogera-160447)

Strony: 1 2


Tygodnik Blogera! - TheLucas - 07-01-2019 00:30

Hej, cześć, witam!

Przedstawiał Wam się tutaj nie będę bo to nie potrzebne, wystarczy że napiszę że dzisiaj mam urodziny, dzisiaj zakładam dziennik i od dzisiaj rusza publikacja postów na moim blogu! (Tj. 07.01.2019)

Konto na forum już miałem lecz postanowiłem napisać do Admina o usunięcie go ponieważ podałem tam masę swoich danych, a przecież w tych internetach to różni ludzie są. Założyłem nowe konto, dawnego nicku nikomu podawać nie chcę, mam nadzieję że admini nie będą mieli nic przeciwko nowemu profilowi tutaj ponieważ chce je używać tylko do prowadzenia dziennika, ewentualnie jeśli będę potrzebował pomocy to jakiś nowy temacik założę lub komuś doradzę i pomogę w jego temacie Big Grin

Dziennik zakładam w celach motywacyjnych!

Okej, taki wstęp myślę że wystarczy. Teraz napiszę jak chcę zarabiać!

A więc jak mogliście się domyśleć po tytule dziennika zarabiać chcę na swoim blogu, początkowo AdSense potem może jakieś współprace, koszulki itp.

Tematyki bloga ogólnie nie chce zdradzać. Blog stoi już gotowy, jeden pierwszy wpis czeka na publikacje, zostanie opublikowany dzisiaj czyli 07.01.19r o 12:00
Na początek chce publikować 2 posty tygodniowo, w poniedziałki i piątki. Chce zrobić sobie jak największy zapas postów w jak najszybszym tępię żeby ciągle ta systematyczność była. Jak już dojdę do wprawy i nabiorę rytm to zwiększy ilość wpisów na tydzień.

Blog stoi na hostingu od SeoHost, myślę że to dobry wybór, domena .PL.
Szablon strony kupiłem Premium, nawet nie pamiętam ile za niego dałem bo zabierałem się za tego bloga już od Września ale coś mi w głowie świta że kosztował 39$ Big Grin

Pod bloga założyłem FanPage, Instagram oraz Snapchat.

Wgrałem potrzebne wtyczki i zacząłem ogarniać bloga od strony wizualnej, dodałem podstrony, kategorię i wydaję mi się że wszystko gotowe. Jeśli coś wymaga poprawki czy trzeba coś dodać, odjąć to na pewno wyjdzie gdy zacznę publikować posty.

Jak już na blogu będę miał kilka wpisów to zacznę go optymalizować, chce się skupić tylko na tym jednym blogu, innego jak na razie zakładać nie chce.

Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył. Na początek tak jak mówiłem chcę podpiąć AdSense, potem może po drodze wpadną jakieś współprace i jak już blog będzie w miarę hulał i miał tych stałych obserwujących oraz profile Social Media ożyją to będę chciał podpiąć pod to wszystko sklep z koszulkami.

Blog oczywiście WhiteHat. Chce stworzyć coś swojego co da mi w przyszłości stały dochód. Nie chce męczyć się np. z hackami itp żeby przez pół roku zarabiać a potem dostać filtra itp. i zaczynać od zera.

Pewnie o czymś zapomniałem jeszcze napisać, najwyżej jak mi się przypomni to dopisze w kolejnej aktualizacji. Aktualizował dziennik będę raz w tygodniu w każdy poniedziałek, oczywiście jednodniowe poślizgi czasem mogą się zdarzyć.

W kolejnym wpisie dodatkowo dodam sobie poboczne cele zarówno związane z internetem jak i normalnym życiem Big Grin Na dzisiaj to tyle, jeśli macie pytania to zapraszam na pw lub w komentarzach, Pozdrawiam!






RE: Tygodnik Blogera! - kochamkesz - 07-01-2019 08:24

Powodzenia !impreza


RE: Tygodnik Blogera! - mvtej - 07-01-2019 12:57

ciekawie się zapowiada, powodzenia życzę!!!


RE: Tygodnik Blogera! - Snaggy - 07-01-2019 22:14

Powodzenia! Smile
Jak coś pytaj, pomożemy!


RE: Tygodnik Blogera! - rachman - 07-01-2019 22:18

No ciekawe jak się to rozwinie Smile powodzenia


RE: Tygodnik Blogera! - polskitrader - 08-01-2019 23:12

Też jestem ciekaw, bo sam mam postawione 2 stronki, które się pozycjonują.
A jakiego typu frazy masz zamiar pozycjonować? mało konkurencyjne z niewielkim miesięcznym wyszukiwaniem na poziomie 1k-1,5k czy może jakieś mniejsze albo jakieś po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy wyszukiwań? Smile

Powodzenia!


RE: Tygodnik Blogera! - Patek - 09-01-2019 08:02

Powodzenia Smile


RE: Tygodnik Blogera! - TheLucas - 09-01-2019 16:49

(08-01-2019 23:12)polskitrader napisał(a):  Też jestem ciekaw, bo sam mam postawione 2 stronki, które się pozycjonują.
A jakiego typu frazy masz zamiar pozycjonować? mało konkurencyjne z niewielkim miesięcznym wyszukiwaniem na poziomie 1k-1,5k czy może jakieś mniejsze albo jakieś po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy wyszukiwań? Smile

Powodzenia!

Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony, nawet nie wiem o co z tymi frazami chodzi Big Grin Chce się właśnie uczyć SEO przy tym blogu.


RE: Tygodnik Blogera! - ivandzms - 09-01-2019 16:59

(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony

(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył.

Wiara w siebie, chęć nauki, mnóstwo determinacji i r e g u l a r n o ś ć działań i nerwy ze stali przy spadkach - tu recepta. Powodzenia Big Grin


RE: Tygodnik Blogera! - TheLucas - 09-01-2019 17:04

(09-01-2019 16:59)ivandzms napisał(a):  
(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Szczerze mówiąc to w SEO jestem kompletnie zielony

(09-01-2019 16:49)TheLucas napisał(a):  Głównym celem będzie zarabianie z samego bloga +3k zł. Nie wiem czy to się w ogóle uda, ale będę do tego dążył.

Wiara w siebie, chęć nauki, mnóstwo determinacji i r e g u l a r n o ś ć działań i nerwy ze stali przy spadkach - tu recepta. Powodzenia Big Grin

Właśnie tą regularność chce utrzymywać ciągle dlatego zaczynam od 2 postów na tydzień. W tygodniu chce zrobić zapas wpisów żeby zaś się nie martwić. a z czasem jak już nabiorę wprawy to zwiększę ilość postów Big Grin