Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny noworoczny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny noworoczny dziennik (/Temat-Kolejny-noworoczny-dziennik-160431)

Strony: 1 2


RE: Kolejny noworoczny dziennik - Czaq - 08-01-2019 09:01

Ode mnie również powodzenia!


RE: Kolejny noworoczny dziennik - MistGun - 13-01-2019 12:43

Cześć,
No i zastaliśmy tą zimną, i okropną dla mnie niedziele Big Grin

Zanim przejdziemy do liczb, to mimo że nie był to najlepszy tydzień, to i tak zaliczam go jako udany, ponieważ myślałem że będzie zdecydowanie gorzej. W tygodniu zacząłem sporo czytać, chciałem zacząć pracę w mylead. Kupiłem stażowe konto na fb, domenę, oraz hosting. Pierwszy raz robię (a raczej próbuję) takie rzeczy, i szkoda że nie dostaję pomocy od ludzi, których polecaliście, lub sami się oferowali Lol No nic, sam postaram się do tego dojść, nie oczekuję też że ktoś będzie mi pomagał za darmo. Motywacja spadła, lecz dalej próbuję.
Kupiłem także laptopa specjalnie do pracy w internecie, liczyła się dla mnie jak najniższa cena, i to żeby uciągał 4 karty w Chrome Big Grin
Wczoraj w końcu mogłem założyć drugie konto na Allegro (ominięcie skarbówki), i już wpadło 3 kupujących, aż miło się patrzy ;3 Więc nisze aktualnie które mam utrzymują się jeszcze na niezłym poziomie, zobaczymy jak będzie się rozwijać sytuacja.

Także na ten tydzień planuje zapraszać jak najwięcej znajomych do fake kont, zacząć promowanie, i zobaczymy co z tego wyjdzie, może całkowicie odpuszczę ten temat Xpokerface

Do tego grypa żołądkowa która od wczoraj robi z moim ciałem co tylko zapragnie.

A więc czas na podliczenie wyników z tygodnia:

Zarobione:320.04PLN (na czysto)
Stan konta:708.49PLN (+ 160 zł)

Oczywiście stan konta taki niski, z powodu zakupu laptopa, ale także i przez codzienne zakupy.

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia.


RE: Kolejny noworoczny dziennik - kochamkesz - 13-01-2019 13:16

no i co z tego, że kupiłeś drugie konto allegro aby ominąć us ? konto bankowe tez kupiłeś ?


RE: Kolejny noworoczny dziennik - MistGun - 13-01-2019 13:43

(13-01-2019 13:16)kochamkesz napisał(a):  no i co z tego, że kupiłeś drugie konto allegro aby ominąć us ? konto bankowe tez kupiłeś ?

Założyłem* Wink
Tak, konto bankowe, oraz konto allegro jest na kogoś innego.


RE: Kolejny noworoczny dziennik - trio - 13-01-2019 14:08

Ciekawy temat, zycze powodzenia.


RE: Kolejny noworoczny dziennik - SEOmocni.pl - 18-01-2019 23:04

17 lat i dajesz radę, powodzenia! Smile


RE: Kolejny noworoczny dziennik - limeq - 23-01-2019 23:22

Powodzenia stary! Też mam 17 lat ,też 2 technikum informatyk Big Grin i również próbuje swoich sił w zarabianiu ,ale póki co niewiem jak sie za to zabrać. Pozdro!