Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny noworoczny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny noworoczny dziennik (/Temat-Kolejny-noworoczny-dziennik-160431)

Strony: 1 2


Kolejny noworoczny dziennik - MistGun - 06-01-2019 14:25

Cześć!
Być może spora część mnie kojarzy, chodzę sobię po forum, od końcówki 2014 i raczej tylko sobie czytam. Próbowałem wiele razy zacząć zarabiać przez internet, od betów, przez HYIP, aż do SUBSMS. Skoro piszę to w czasie przeszłym, to można już stwierdzić że nic mi się nie udało. Czas na zmianę!

Trochę o mnie...
Mam na imię Emil, chodzę do 2 klasy technikum teleinformatycznego, jeszcze 17 latek, przez co mam lekko ograniczone możliwości. A tak jak pisałem, od 2014 jestem na forum, miałem wtedy 13 lat beka Chcę swoje życie doprowadzić do takiego stanu, żeby móc wchodzić do sklepu, i nie patrzeć na ceny. Patrząc na niektórych dniówki to może być całkiem niski próg, ale mi to wystarczy. Rolleyes

Jak to się stało że znowu spróbowałem?
W wakacje 2018 na wakacje rozpocząłem pracę w warsztacie rolniczym (ile się tam przekrętów naoglądałem to... Rolleyes ), 10 zł/h przez 10h. Szef był największym burakiem (tylko tak ładnie powiedziane), w garażu Bentley, Prosche... No ale dobra, tam zarobiłem na aktualne wydatki, oraz trochę na czarną godzine. Niestety nie udało mi się wytrzymać, i zainwestowałem w handel markowymi ciuchami. Nie było z tego dużo grosza, więc zacząłem grzebać na zagranicznych forach i znalazłem swoją niszę na Allegro Lol
Szacuję że zarobiłem już ok. 2 tyś zł, lecz przez parę miesięcy. Niestety nie zapisywałem nigdzie tego, i właśnie po to jest ten dziennik.


Moje plany...
Aktualizacje będą się pojawiać najprawdopodobniej raz w tygodniu, ponieważ wtedy będę robił opłaty, więc łatwo będzie obliczyć, ale przez cały tydzień będę tu zaglądał Smile

Chciałbym aby moje dniówki oscylowały w 80-120 zł, lecz na samym Allegro nie będzie to możliwe, przez brak DG. Ale o tym niżej Sad

Zrzucić tłuszczyk... Tongue Nie mam nadwagi, lecz źle się czuję w swoim ciele, już rozpocząłem kroki aby to naprawić.

Dobrze skończyć ten rok szkolny, żeby rodzice się nie martwili, o moją przyszłość.

Zdać prawko, kupić jakiegoś "szrota" impreza

Reszta to tajemnica, opowiem kiedy będą aktualne plany się powodziły...

Potrzebuję pomocy!
Tak, o tym wspominałem wyżej, chciałbym prócz samego Allegro, które mnie ogranicza, zacząć zarabiać z innych rzeczy, niby w internecie jest tego pełno - i to dobrze, ale jednocześnie wszystko komplikuje. Najbardziej mnie interesuje CPA, CPL w OgAds lub jakimś MyLead. Lecz kiedy widzę jak ktoś pisze ile to stron nie zrobił, albo że 50 zdjętych/skasowanych, to nie mam pojęcia ile musi mieć wszystkich, i do tego jak to wszystko wypełnić contentem. Wiem że to nie jest temat do tego działu, i wątku, lecz może ktoś się znajdzie, kto mnie przeprowadzi za rączke. Za % lub nawet jednorazową wpłatę :v

Podsumowując...
Dzisiaj płacę wszystkie opłaty związane z prowadzeniem sprzedaży, i zaczynam ten tydzień na czysto, zeruję liczniki, więc nie będę się dzisiaj rozpisywał tu:

Zarobione:0.00PLN
Stan konta:953,37PLN

*Mogłem zrobić parę błędów, niedociągnięć, ponieważ pisałem to dłuższy czas, przez rodzinkę
Życzę wszystkim owocnej niedzieli!HeartHeartHeart


RE: Kolejny noworoczny dziennik - olekn1 - 06-01-2019 15:42

Powodzenia Wink

Co do pomocy, zgłoś się do jakiegoś mentora, np. @[mysc] - https://zarabiam.com/Temat-Profesjonalny-Mentoring-rozwijany-od-2015-roku-zawiera-ponad-108-poradnikow-155506


RE: Kolejny noworoczny dziennik - mklop111 - 06-01-2019 17:24

Powodzenia Wink

Będzie zaglądane, od siebie też polecę OGads lub coś w tym kierunku.


RE: Kolejny noworoczny dziennik - MistGun - 06-01-2019 21:38

(06-01-2019 15:42)olekn1 napisał(a):  Powodzenia Wink

Co do pomocy, zgłoś się do jakiegoś mentora, np. @[mysc] - https://zarabiam.com/Temat-Profesjonalny-Mentoring-rozwijany-od-2015-roku-zawiera-ponad-108-poradnikow-155506

Dzięki! Najpierw spróbuję z poleconą osobą przez Patka, jeśli nie znajdziemy wspólnego języka to na pewno spróbuję!

(06-01-2019 17:24)mklop111 napisał(a):  Powodzenia Wink

Będzie zaglądane, od siebie też polecę OGads lub coś w tym kierunku.


Miło mi Big Grin Myślę że to najstabilniejszy wybór jaki aktualnie mogę podjąć. Dzięki za odpowiedź!


RE: Kolejny noworoczny dziennik - Mefisciak - 06-01-2019 22:18

Zapowiada się ciekawy dziennik. Powodzenia i przede wszystkim wytrwałości Smile


RE: Kolejny noworoczny dziennik - Vivera - 06-01-2019 22:25

Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość Wink nie odpuszczaj jak zdarzy Ci się porażka tylko głowa do góry i lecisz dalej Wink a porażka (chociaż oczywiście nie życzę) na pewno się zdarzy, ważne jest wtedy nie odpuścić.
I w sumie to tyczy się to wszystkiego w życiu Big Grin także powodzenia Wink


RE: Kolejny noworoczny dziennik - Zawik - 06-01-2019 22:38

Będę obserwował, tym bardziej, że jesteśmy w tym samym wieku Wink Lecisz! Wink


RE: Kolejny noworoczny dziennik - MistGun - 07-01-2019 13:35

Dzięki wielkie za słowa otuchy, już rozpocząłem rozmowy z potencjalnym mentorem, myślę że coś z tego będzie...
Jestem gotowy poświęcić sporo czasu na naukę, mam nadzieję że uda się właśnie zrobić dziennik, od laika do stanu gdzie idą już z tego fajne pieniądze. Ale nie ma co zapeszać narazie, wypłaty ze sprzedaży coraz niższe, brak pomysłu na nowe nisze, mimo że szukam cały czas, ale o tym więcej na podsumowaniu tygodnia.


RE: Kolejny noworoczny dziennik - mvtej - 07-01-2019 21:26

Powodzonka życzę!


RE: Kolejny noworoczny dziennik - radekx662 - 08-01-2019 02:05

Zobaczymy czy tym razem się uda , może akurat