Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne (/Temat-Pomoc-w-odzyskaniu-konta-na-fb-platne-160421)

Strony: 1 2


Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 05-01-2019 19:48

Witajcie.
Potrzebuje pomocy żeby odzyskać konto na fejsie, jeśli mi sie uda jeszcze dziś dogadamy sie i przeleje kwote daną na konto.


Mianowicie...
Zmieniałem haslo do konta na fejsie, wylogowałem sie na wszystkich urządzeniach do zalogowania potrzebny jest mi kod który przyjdzie na numer którego nie mam! Hasło można zmienić ale zalogować mailem nie, wysyłalem zdj dowodu xxx razy i nic.. Na fejsie mam coś w stylu ,,,Michał Pająk Krzyżak,, a w dowodzie Michał Krzyżak.. może przez to? Na mess jak sie loguje to mam informacje, że na maila albo sms przyjdzie kod i nic


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - xmaniek6 - 05-01-2019 20:02

sprawdź spam,społecznościowe zakładki na mailu , czekaj i naciśnij , aby wysłali go 10 razy , na pewno 1 dojdzie

pisanie do supportu mało da , bo to są boty , które mają już odpowiedź na każde pytanie

nie pamiętasz może , czy nie masz włączonego zabezpieczenia na rozpoznawanie znajomych ? łatwo by było oczywiście jakbyś znał ich

to twoje osobiste konto czy kupione od kogoś np. z tego forum ?


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 05-01-2019 20:05

W żadnej zakładce nie ma, moje osobiste.
Chyba nie posiadam


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - xmaniek6 - 05-01-2019 20:10

mieszkasz może w warszawie ? słyszałem , że jest tam siedziba fb
jak mieszkasz to możesz pójść i popytać może się uda


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 05-01-2019 20:18

Do wawy kawałek mam i raczek myślałbym o tym ostatecznie , ale dzięki ,za odp !


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - xmaniek6 - 05-01-2019 20:25

luz
koledze też nie możesz dać , bo jak będą chcieli dowód osobisty to też nie wyjdzie
Jak byś , miał czas to pojedziesz i odblokują to napisz mi na pw Smile to jak będzie kolejna osoba , która będzie miała podobny problem to od razu o tym napiszę Powodzenia Big Grin


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 05-01-2019 22:00

No już brak pomysłu..


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - yazir - 05-01-2019 23:39

1. Poczekaj kilka godzin
2. Weź czystą przeglądarkę / urządzenie i z niego spróbuj zresetować hasło.
3. Zmień hasło xD

Ostatnio przerabiałem to samo jak teściowa zmieniła telefon, i nie dało się zresetować bo nie przychodził mail. To w akcie desperacji użyłem innego telefonu na którym w końcu poszło.


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 06-01-2019 00:59

Spróboje Wink


RE: Pomoc w odzyskaniu konta na fb płatne - czemcio69 - 06-01-2019 12:07

Dobrs jest inny problem teraz... moge odzyskać hasło i je znam a nie moge zalogować bo mam uwierzytelnienie dwuskładnikowe a nie mam telefonu a tam przychodzi kod..