Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FP Cofnięta publikacja strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z FP Cofnięta publikacja strony (/Temat-Problem-z-FP-Cofnieta-publikacja-strony-160413)



Problem z FP Cofnięta publikacja strony - ŚmierdzącyAntoni - 05-01-2019 12:36

Cześć założyłem nowy FP i mam pewien problem otóż strona jest widoczna normalnie jako publiczna

[Obrazek: Beztytulu_qwnsqph.png]

Lecz po np. 3-4 godzinach a czasami po 10 minutach przestawia się samoistnie na tą drugą opcję bez żadnej informacji

[Obrazek: Beztytulu_qwnsqpx.png]

Co może być tego przyczyną ? Czym jest to spowodowane ?

@Edit.
Wpadłem na pomysł że z początku fp trzeba publikować dużo postów tak ? Bo strona narazie trzyma jako publiczna
Jednak znowu po 30 minutach mi cofneli publikacje strony i znowu muszę przestawić na publiczną ocb ? ;/


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - wachow - 05-01-2019 14:27

na poczatku tak sie dzieje, trzeba sprawdzac i recznie publikować po 2 dniach problem minie


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - ŚmierdzącyAntoni - 05-01-2019 20:02

No i poszedł FP ....


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - Juniorek - 09-01-2019 23:38

Ktos wie moze o co chodzi z tym? Mam dokladnie ten sam problem, zalozylem fp wrzucilem 4 posty jednego dnia srednio co 3h i na drugi dzien dalem publikacje a tak samo ciagle cofa mimo tego ze nastepnego dnia znow wrzucilem 3 posty?


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - kukiz87 - 09-01-2019 23:40

Jeżeli zakładacie Fp pod coś szemranego typu suby czy inne dziwne skracacze to raczej normalne że tak się dzieje. Chyba że ip macie popalone, też kiedyś tak miałem za czasów subuów jeszcze , że potem nawet konta nie mogłem założyć bo z automatu od razu wszystko padało


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - Juniorek - 09-01-2019 23:43

A jest na to jakis sposob? Czy tylko zakupic vpn jakiegos cyberghosta i na tym probowac dzialac?


RE: Problem z FP Cofnięta publikacja strony - artzarab - 10-01-2019 09:12

Zacznijcie od zmiany IP...to podstawa...vpn lub GSM. Potem szukać innych przyczyn.