Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? (/Temat-Mam-TONY-numerow-napalencow-z-USA-jak-zmonetyzowac-160347)



Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - AimBoster - 01-01-2019 21:38

Nie chodzi mi o sprzedaż, a raczej o owocne wykorzystanie Lol
Jakieś sugestie? Huh


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - xmaniek6 - 01-01-2019 22:20

sms chat / IVR
w ML są te programy Smile


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - matek697 - 02-01-2019 23:32

pisz do nich na Whats Upie


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - EfectiveWork - 03-01-2019 19:48

W fireads znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert !


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - xmaniek6 - 03-01-2019 20:29

(03-01-2019 19:48)EfectiveWork napisał(a):  W fireads znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert !


Nie rozumiem co ty chciałeś dodać tym postem ? reklamę serwisu? Chcesz nabijać posty? to chociaż dodaj coś od siebie ... takie posty nie dają odpowiedzi na zadane pytanie , więc po co je pisać ? Undecided
Wkurza mnie już takie coś ...

Może jestem w błędzie , może się mylę
Wytłumacz mi na PW Smile


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - EfectiveWork - 03-01-2019 22:33

Jakie promowanie ? Czym Ty się w ogóle kierowałeś pisząc ten post, bo chyba nie rozumem. Po jasną cholerę mam mu wymieniać wszystkie programy związane z erotyką. Niech wejdzie na fireads i spróbuję testować. To jest moje i tylko moje zdanie a Twoja opinia ? Masz prawo wyrazić ją, jak każdy, tak czy inaczej nie interesuję mnie ona. Zalecam mu sprawdzić ten serwis i tyle !


RE: Mam TONY numerów napaleńców z USA - jak zmonetyzować? - AimBoster - 03-01-2019 23:03

Dzięki za odpowiedzi, repuciki wleciały, ale czy znacie jakieś amerykańskie odpowiedniki, bo stawki wiadomo, jak to w Polsce smutny Szczególnie zainteresował mnie SMS chat z ML Angel