Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) (/Temat-WYGRAJ-STALY-DOSTEP-do-pelnej-zawartosci-Mentoringu-Get-Paid-2-0-lub-zwrot-kosztow-160342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - mysc - 21-01-2019 15:07



Miło mi poinformować, że nadszedł dzień losowania Smile

Dla przypomnienia:

1. Publikacja nicku zwycięzcy odbędzie się DZISIAJ do godz. 23:00.
2. W losowaniu biorą udział wszystkie losy dodane do godz. 23:59 dnia 20.01.2019 (czyli do wczoraj - wszyscy się załapali)
3. Może być tylko jeden zwycięzca.
4. Jeżeli wylosowana osoba wykupiła już wcześniej dostęp do dowolnego mentoringu, otrzyma zwrot kosztów (aktualna cena) oraz dostęp do wszystkich pozostałych mentoringów do których dostępu nie wykupiła. Zwrot kosztów wynosi maksymalnie 416zł - za komplet czterech mentoringów. Dokładną kwotę zwrotu, w zależności od posiadanych dostępów, można obliczyć przy pomocy tej strony: https://getpaid20.pl/mentoring/ .
5. Wylosowana osoba, która nie wykupiła mentoringu NIE MOŻE zamienić nagrody na jej równowartość.
6. Każdy uczestnik może mieć tylko jeden los (liczbę).
7. Żadne liczby nie mogą się powtarzać. W przypadku powtarzających się liczb, pod uwagę bierze się tylko jeden (wcześniejszy) los.
8. Zwycięzca zostanie wylosowany poprzez stronę: http://www.losowe.pl/liczba


W konkursie bierze udział 177 osób, a NA LOSUJĄCEGO WYBRALIŚCIE (top3):

1. Hybrid1990 - 67 głosów

2. Klin - 38 głosów

3. Majka - 36 głosów




Ogólny opis nagrody znajdziesz klikając w poniższą grafikę...
[Obrazek: nsc_zc.png]


... a dokładniejszy w poszczególnych ofertach części składowych:
[Obrazek: skracanie_m.png] _ [Obrazek: sms_m.png] _ [Obrazek: afiliacja_m.png] _ [Obrazek: gry_m.png]


Partnerami mentoringu są sieci afiliacyjne:
[Obrazek: logo-mylead2.png][Obrazek: spacer.png][Obrazek: leadnetworklogo1.png]

| MYLEAD | LEAD.NETWORK |





RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - Hybrid1990 - 21-01-2019 15:51

Skoro taki jest głos ludu, ok, losowanie przeprowadzę o godzinie 18:00 czasu forumowego.
Udało mi się namówić mysca, aby nagrodził jeszcze jedną osobę - otrzyma ona od niego 500 FG, a ja dorzucę tyle samo dla trzeciej, czyli będę losował trzy numerki : ) Pierwszy wylosowany otrzyma dostęp do mentoringu a dwie następne po 500 Forum Gold.



@Edit 18:00



@Edit 18:30

Niestety (dla zwycięzców) losowanie zostanie powtórzone ze względu nieuwzględnienia w nim numeru jeden, stało się tak dlatego, ponieważ ja w swoich konkursach losowania przeprowadzałem po numerach postów, a nie numerkach użytkowników, których nie wymagałem. Pierwszy post w temacie zawsze należał do mnie, dlatego liczyłem od drugiego.
Ponowne losowanie odbędzie się o 19:00, sorry za fail.



@Edit 19:00

Losowanie:

https://streamable.com/wil41

Zwycięzcy:

160 - tomek7912 ---> dostęp do mentoringu
48 - fusek ---> 500 FG
97 - Guxinimod ---> 500 FG


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - mysc - 21-01-2019 20:05

.

Jako organizator konkursu biorę odpowiedzialność za drobną pomyłkę - i jeszcze bardziej rozszerzam listę zwycięzców Smile

Wobec tego:

1) @[tomek7912] - pełen dostęp do mentoringu

2) @[prymul1] - mentoring promowania gier i portali randkowych

3) @[fusek] - 500 fg

4) @[Guxinimod] - 500 fg

5) @[$Kamil$] - 100 fg

6) @[Sebqu] - 100 fg


Każdy jeszcze dzisiaj otrzyma nagrodę! Smile


Dziękuję za udział i najprawdopodobniej rekord frekwencji w konkursach na ZC Smile

Hybridowi natomiast dziękuję za przeprowadzenie losowania Smile


Pozdrawiam
mysc


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - fusek - 21-01-2019 20:33

Dzieki,
niespodziewalem sieWink


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - marbol - 21-01-2019 21:16

Zazdro :/


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - prymul1 - 21-01-2019 21:31

Dzięki za nagrodę Smile


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - marmal - 21-01-2019 22:41

Gratulacje dla wszystkich wygranych!


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - $Kamil$ - 21-01-2019 23:23

o wygrałem coś Lol
Dzięki za fg Smile


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - Sebqu - 22-01-2019 00:03

@[mysc] Dzięki bardzo za FG! Miłe że wziąłeś odpowiedzialność za drobny bląd, klasa sama w sobie!


RE: WYGRAJ STAŁY DOSTĘP do pełnej zawartości Mentoringu Get Paid 2.0 (lub zwrot kosztów!) - muniek11 - 22-01-2019 08:46

Gratulacje dla zwycięzców Wink