Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - problem z statystykami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Instagram - problem z statystykami (/Temat-Instagram-problem-z-statystykami-160335)



Instagram - problem z statystykami - EfectiveWork - 31-12-2018 10:55

Witajcie Smile

Mam pytanie odnośnie statystyk prowadzonych, wyświetlanych na naszym koncie IG. Na samym początku statystyki generowały się każdego dnia ale po pewnym czasie zauważyłem tak jakby "zastój". Pomimo aktywności na koncie to statystyki wogole się nie zmieniają a w polach gdzie mamy podana liczbę kliknięć w witrynę i email widnieje data 17-23 Grudnia, ale również w innych sektorach ta sama data jest. Można wiedzieć dlaczego nie nalicza mi statystyk po 23 Grudnia? Ktoś mógłby mi to racjonalnie wytłumaczyć??


RE: Instagram - problem z statystykami - memester - 12-01-2019 20:33

Może im więcej followersów, im większa jest aktywność to odświeżanie jest rzadziej?


RE: Instagram - problem z statystykami - EfectiveWork - 13-01-2019 13:42

Raczej to nie to