Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupić Dogecoin? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Gdzie kupić Dogecoin? (/Temat-Gdzie-kupic-Dogecoin-160334)



Gdzie kupić Dogecoin? - Juniorek - 31-12-2018 09:24

Czesc, potrzebuje kupic 2000 DOGE, gdzie to najlepiej ogarnac i czy da sie wogole czy trzeba kupic BTC i zamienic je na DOGE? chcialem pograc troche na freedoge Big Grin

Dziekuje za poprawe nazwy Wink


RE: Gdzie kupić Dogecoin? - lamar6 - 31-12-2018 10:56

DOGE są dostępne niemal na każdej giełdzie, jednak te polskie nieco omijają DOGE (Polacy jakoś wolą inne waluty, co mnie dziwi bo to idealna waluta do spekulacji) więc jeśli chciałbyś kupić za złotówki to lepsza będzie droga PLN -> BTC -> DOGE


RE: Gdzie kupić Dogecoin? - Juniorek - 31-12-2018 11:06

A moze ma ktos 2000 Doge i chcialby mi je przeslac wzamian za jakis tam przelew czy sms? Nie chce mi sie szczerze mowiac w te gieldy bawic bo z tym roboty troszke jest.


RE: Gdzie kupić Dogecoin? - GeT_SHoW - 02-01-2019 20:40

dodge ciężko..


RE: Gdzie kupić Dogecoin? - cryptomoney000 - 06-01-2019 16:16

najlepiej kupić BTC i pozniej zamienic na Doge, mozesz kupic BTC za fiaty (zlotowki) np na polskiej gieldzie bitbay


RE: Gdzie kupić Dogecoin? - ferror90 - 19-01-2019 19:50

Jak chcesz wiedzieć gdzie kupić konkretna kryptowalutę to polecam Ci coinmarketcap.com tam wybierasz konkretna walutę i jego zakładce markets masz wypisane giełdy, które ją sprzedają oraz volumen dzienny jakim obracają inwestorzy przez ostatnie 24h.