Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co bedzie lepszym rozwiazaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co bedzie lepszym rozwiazaniem (/Temat-Co-bedzie-lepszym-rozwiazaniem-160333)



Co bedzie lepszym rozwiazaniem - Juniorek - 31-12-2018 00:15

Dobra, ogarniety temat w sprawie szukania linkow Big Grin teraz male pytanie bo nie wiem moze 20 for o mojej tematyce wystarczyloby zeby nie szukac wiecej a jak najbardziej wykorzystac potencjal tych 20 forów.

Pytanie brzmi:

Kwestia 1:
Zakladam po 1 koncie na kazdym z tych forów, wrzucam linka do mojej strony w sygnaturze i uczestnicze w zyciu kazdego z forów wrzucam posty przydatne itp i dostaje za to linki bo mam w sygnaturze

Kwestia 2:
Szukam dalej roznych forów i wrzucam na kazde po 1 linku do mojej strony.

Co bedzie mialo lepsza moc? Czy moge tak robic zeby nie tworzyc wiecej tysiaca profili roznych a na kilku forach robic dobre linki w mojej tematyce? Czy to sie na nic nie przyda i nalezy szukac coraz to wiecej przeroznych forów i stron gdzie bede mogl cos umiescic? Mam nadzieje ze dobrze to zobrazowalem Big Grin juz powoli jest progres jesli chodzi o wiedze


RE: Co bedzie lepszym rozwiazaniem - Juniorek - 31-12-2018 10:18

Czy nikt nie potrafi odpowiedziec na moje pytanie ;p?

Moze sprobuje je uproscic:

Czy zalozenie konta na jednym forum podobnym tematycznie do mojej strony wrzucenie linka w sygnature linku do tej strony i napisanie np 20 postów co da nam 20 linków bedzie rownac sie z 10 kontami na innych roznych forach i po 2 linki z kazdego forum?


RE: Co bedzie lepszym rozwiazaniem - Bartezx1997 - 31-12-2018 10:31

(31-12-2018 10:18)Juniorek napisał(a):  Czy nikt nie potrafi odpowiedziec na moje pytanie ;p?

Moze sprobuje je uproscic:

Czy zalozenie konta na jednym forum podobnym tematycznie do mojej strony wrzucenie linka w sygnature linku do tej strony i napisanie np 20 postów co da nam 20 linków bedzie rownac sie z 10 kontami na innych roznych forach i po 2 linki z kazdego forum?

Może dlatego, że mało kto w nocy siedzi na forum Big Grin
A odpowiadając na pytanie - nie, 20 linków z jednej domeny to nie to samo co po jednym linku z 20 różnych domen. Obecnie nie liczy się ilość, a jakość BL.
Może być tak, że jeden link z silnej strony wpłynie na pozycję lepiej niż 30 z jakichś śmieciowych.


RE: Co bedzie lepszym rozwiazaniem - Juniorek - 31-12-2018 11:05

Dziekuje za zainteresowanie szanowny kolego, nie chodzilo mi o to ze w nocy ale ze tyle wyswietlen a zero odpowiedzi Big Grin no chyba ze jedna osoba ciagle oglada moj temat w co NIE WIERZE!

Czyli jak rozumiem jesli znajde jedno dobre forum ktore ma np PA i DA powyzej 40 i bede mial z niego z 20-30 linkow to bedzie lepsze niz 20 linkow z 20 roznych for o podobnej tematyce jak rozumiem. Trudne to linkowanie ale nie chcialbym jakiegos babola zrobic stad tyle pytan moich