Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak znajdowac dobre linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak znajdowac dobre linki (/Temat-Jak-znajdowac-dobre-linki-160324)

Strony: 1 2 3


RE: Jak znajdowac dobre linki - Juniorek - 30-12-2018 19:54

Nie zrozumiaem Twojej wypowiedzi przykro mi ;p

Czy ktos mi odpowie czy linki zagraniczne pomoga w pozycjonowaniu polskiej domeny?


RE: Jak znajdowac dobre linki - kochamkesz - 30-12-2018 20:00

kurczę są fajne narzędzia - nie koniecznie płatne, a Wy tu chcecie płacić za linki ? Rolleyes


RE: Jak znajdowac dobre linki - rachman - 30-12-2018 20:18

Czego nie rozumiesz? Pytałeś czy można wybrać tylko PL linki - jak nie można a takie potrzebujesz to nie kupuj innych - Ty jesteś klient, kupuj nie to co jest a co potrzeba Wink

Czy zagraniczne pomogą... Jakąś tam małą część możesz mieć, parę silnych pomoże, ale jeśli strona typowo pl to lepiej byś miał linki pl w ogromnej większości.

Bezpłatne narzędzia... to je tu podaj, wielu skorzysta Smile


RE: Jak znajdowac dobre linki - Juniorek - 30-12-2018 21:08

(30-12-2018 20:00)kochamkesz napisał(a):  kurczę są fajne narzędzia - nie koniecznie płatne, a Wy tu chcecie płacić za linki ? Rolleyes

podasz na pw jakis przyklad tych darmowych narzedzi Wink? chetnie skorzystam bo nie widzi mi sie placic tyle hajsow za linki gdzie moge promowac swoja strone....


RE: Jak znajdowac dobre linki - rachman - 30-12-2018 21:18

Czemu na pw. Skoro darmowe to publicznie podać. Wiele osób skorzysta. Inni może znają to skorygują wartość takich linków z tych narzędzi.


RE: Jak znajdowac dobre linki - Juniorek - 30-12-2018 21:29

szkoda ze nie mam jakiegos fajnego sposobu na te linki a kolega raczej nie poda Big Grin


RE: Jak znajdowac dobre linki - rachman - 30-12-2018 21:37

Jak zna to poda chyba że tylko wpadł się pochwalić... co byłoby bez sensu...
Narzędzia są, kiedyś tam korzystałem ale niezbyt mi się przydały Undecided Może są teraz lepsze które dają wartościowe pl linki.

@kochamkesz poszczułeś to podrzucić te free narzędzia Wink Apetytu narobiłeś Wink


RE: Jak znajdowac dobre linki - Klin - 30-12-2018 23:26

Scrapebox, ahrefs, moz, majesticseo, proxy, xenu, screamingfrog

Na początek wystarczy


RE: Jak znajdowac dobre linki - Juniorek - 31-12-2018 00:09

Szkoda ze juz sie tym nie zajmujesz za hajsy, bo tam widzialem yazir pozamykal Twoje tematy, bym sie zainteresowal Big Grin


RE: Jak znajdowac dobre linki - Klin - 31-12-2018 09:55

Czym konkretnie?