Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezależny KulturKa - ja i moja droga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Niezależny KulturKa - ja i moja droga (/Temat-Niezalezny-KulturKa-ja-i-moja-droga-160316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - KulturKa - 09-01-2019 19:26

# 2

Co nowego?

Okeej. A więc ostatnio coś tam ruszyło. Wpadły pierwsze drobniaki co cieszy i motywuje żeby nie odpuszczać. Nadal praca, praca, praca nad projektem nr 1, a już zacząłem powoli grzebać przy drugim. Obecnie w dużej mierze działania ograniczają się do nudnej i monotonnej pracy nad stronami. Artykuły, nauka i poprawa SEO, artykuły no i tak w kółko. Zdarzają się co jakiś czas jeszcze różne jednostrzałowce, które testuje i analizuję, więc nie wykluczam poza tymi dwoma jeszcze czegoś nowego. Ostatnie dwa dni trochę odpuściłem, dlatego też dziś nowy wpis. A dla mnie to dodatkowa motywacja. Każdy wpis ma być progresem. W okresie pomiędzy wpisami podsumowywującymi dany czas, stawiam sobie za cel robienie zauważalnych postępów.

Cel styczeń:

22zł / 400zł

Do następnego, jeszcze lepszego razu! Pozdroo


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - EfectiveWork - 09-01-2019 20:30

Jest jakiś progres, czekam na kolejne wpisy !


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - trio - 13-01-2019 17:27

Zycze powodzenia.


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - KulturKa - 01-02-2019 00:02

Dobra, mamy 23:51. Może zdążę jeszcze to podsumować w tym miesiącu ; ).

Nie będę ściemniał i pisał jak to świetnie mi idzie. Dałem du** po całości. Nie jest to takie proste jak się wydaję na pierwszy rzut oka. Szczerze wg mnie trzeba się do tego wszystkiego ostro przyłożyć i poświęcić na prawdę sporo czasu. Szacun wielki, którzy robią z tego sobie po prostu swój etat. Którzy żyją z tego.

Ale nie biadolenia. Styczeń się kończy a zaczyna luty. 28 dni. Kolejne dni pełne możliwości. Dlaczego by ich nie wykorzystać?
Na pewno się nie poddam. Nie uda się kolejny raz? Spróbuję następny. Też to nie jest tak, że przez ten czas nic nie zrobiłem. Nauczyłem się sporo. Wiem na czym mogę zarabiać. Dowiedziałem się też tego, czego na pewni nie chcę robić. Może nie widać tego w zarobkach, ale myślę, że też taki pełny miesiąc z tą świadomością, myślenia o tym każdego dnia, szukania sposobów, pracy, leniwych chwil, motywacji i różnych innych sytuacji zaprocentuje w przyszłości. Kiedy tego nie wiem. Ale jeżeli będę to ciągnął to kto wie. Widzę w sobie potencjał, a to chyba najważniejsze. Gdy się cofnę myślami do zeszłego roku to można zauważyć postęp. Jak by nie patrzeć w końcu wpadły pierwsze pieniądze.
Dobra 23:58 a serio chce dodać to jeszcze w styczniu. Żeby lipy nie było.
Cel styczeń:

74zł / 400zł

Do następnego. Pozdroo


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - Lensherr - 01-02-2019 02:55

Małymi kroczkami a solidnie. Sumiennie i rzeczowo - o to chodzi. Życzę powodzenia


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - KulturKa - 05-03-2019 14:11

Był luty i po lutym Wink. Kompletnie zmarnowany miesiąc jeżeli chodzi o zarabianie online. Imprezki, zabawa, rozrywka, przyjemności. Znacie to? Brak mi chyba noża na gardle żeby wziąć się za to co powinienem. Nie ma nawet czego podsumowywać z ostatniego okresu...
Planuję rozpocząć challenge, 28-dniowy challenge. A więc cztery tygodnie licząc od dzisiaj tj. 05.03 do 02.04. Każdego dnia wpis w celach mobilizacji do działania. Lecimy lecimy, a jutro sobie podsumuje dzisiejszy dzień i tak kolejno każdego dnia. Po swoje i do jutra!


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - sawa77 - 06-03-2019 18:47

Powodzenia nie poddawaj się jestem ciekaw jak ci będzie szło.


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - KulturKa - 06-03-2019 22:54

05.03.19
Poświęcony czas: 1h
- w te 1h zaktualizowałem po dobrym miesiącu stronę nr 2 i w miarę przygotowałem ją pod promocję

Challenge 1/28 +

(06-03-2019 18:47)sawa77 napisał(a):  Powodzenia nie poddawaj się jestem ciekaw jak ci będzie szło.

Dzięki ; >


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - KulturKa - 07-03-2019 11:11

06.03.19
Poświęcony czas: 2h
- większość czasu spamowałem (P4) Wink

Challenge 2/28 +


RE: Od noworocznych celów do działania - nr 1 czas start. - Czaq - 07-03-2019 11:15

Życzę powodzenia i liczę, że wpisy będą nieco bardziej rozwinięte Wink