Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupić smartfon? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gdzie kupić smartfon? (/Temat-Gdzie-kupic-smartfon-160284)



Gdzie kupić smartfon? - Lampher - 28-12-2018 12:30

Witam, z góry przepraszam, jeśli nie ten dział.
Kieruje do Was pytanie, czy da się kupić w internecie smartfona (jakiegokolwiek) poprzez PayPal?
Chodzi mi o serwis, który oferuje taką sprzedaż. Dziękuję


RE: Gdzie kupić smartfon? - Adriano42 - 28-12-2018 12:35

Dział to z pewnością pomyliłeś. A co do pytania możesz poszukać tutaj: https://zarabiam.com/Temat-Sklepy-obslugujace-PayPal-Sklepy-Internetowe-Paypal-134585 może akurat taki sklep gdzieś ktoś podrzucił, ja osobiście nie znam takowego.


RE: Gdzie kupić smartfon? - domi11997 - 28-12-2018 13:15

Na pewno mediaexpert, sprawdz sobie jeszcze mediamarkt.


RE: Gdzie kupić smartfon? - PremAccHack - 28-12-2018 13:20

@[domi11997] Nie wypowiadaj się idź sobie kup drożdżowe w Obi lub Castoramie.

Na AliExpress można kupić xiaomi paypalem lub inne telefony.


RE: Gdzie kupić smartfon? - domi11997 - 28-12-2018 13:33

@[premacchack] cos ci sie nie pasuje?? A Ty Idz do pasmanterii, kup sobie metr gumy i strzel se w pusty łeb!!
Masz i czytaj, nawet sobie sprawdz dodajac swoja drozdzowke do koszyka w mediaexpert. Nie pozdrawiam!
https://www.mediaexpert.pl/pomoc.html?t=10


RE: Gdzie kupić smartfon? - xmaniek6 - 28-12-2018 14:01

(28-12-2018 13:20)PremAccHack napisał(a):  @[domi11997] Nie wypowiadaj się idź sobie kup drożdżowe w Obi lub Castoramie.

Na AliExpress można kupić xiaomi paypalem lub inne telefony.

Z tego co wiem to ali nie daje możliwości sprzedawaniem paypal'em od dłuższego czasu, ma swój sposób płatności alipay lub coś w tym stylu Smile
Jak jestem w błędzie to podeślij zdj jak można kupić przez paypal

od siebie polecam
gearbest , banggood Smile


RE: Gdzie kupić smartfon? - rachman - 28-12-2018 14:13

O kurde faktycznie MM i ME podłączyły paypal... To chyba od niedawna?, bo szukałem kiedyś i nie mieli.


RE: Gdzie kupić smartfon? - Adriano42 - 28-12-2018 14:46

(28-12-2018 13:20)PremAccHack napisał(a):  @[domi11997] Nie wypowiadaj się idź sobie kup drożdżowe w Obi lub Castoramie.

Na AliExpress można kupić xiaomi paypalem lub inne telefony.

Zanim kogoś skrytykujesz to sprawdź czy przypadkiem dana sieć sklepów nie dodała takiej metody płatności, bo to że kiedyś PayPal był tam niedostępny nie znaczy że nie mogli go dodać. I o zgrozo, sam to sprawdziłem no i popatrz, użytkownik miał rację Wink

Swoją drogą dzięki za info Domi, człowiek się czegoś nowego dowiedział Idea


RE: Gdzie kupić smartfon? - Lampher - 28-12-2018 16:49

Dzięki, wszystkim komentującym, niektórym bardziej, niektórym mniej. Do zamknięcia, zdobyłem informację


Gdzie kupić smartfon? - Hybrid1990 - 28-12-2018 17:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.