Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów (/Temat-Podcoin-Zarabiaj-na-sluchaniu-podcastow-160283)

Strony: 1 2


Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - skylones - 28-12-2018 10:04

Witam. Znalazłem przed chwilą aplikację Podcoin. W niej możemy zarabiać, chociaż nie jest to do końca pewne, bo nie ma na ten moment żadnych dowodów wypłat, bo aplikacja jest nowa.
Za 10 minut słuchania podcastu otrzymamy 1 monetę, a wypłata na PayPal jest za 2000 monet i będzie to wtedy 5$. Jest jeszcze tańsza nagroda, czyli gift card do Amazona o wartości 2$ za 1200 monet. Oczywiście są jeszcze o wiele droższe nagrody za dziesiątki tysięcy monet, lecz kto tyle uzbiera.

czysty - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.podco.podcoin

Przy rejestracji lub później w ustawieniach możecie wpisać kod referencyjny. Byłbym wdzięczny, gdybyście wpisali mój: Szymojdm (niestety kod ref ustawia aplikacja i nie da się tego zmienić). Uzyskacie wtedy 200 monet na start, tak samo jak ja, za to, że wpisaliście mój kod.


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - ppawwell - 28-12-2018 10:47

To jak dobrze liczę wychodzi 333h słuchania za 5$, czyli około 13 dni non stop. Średnio oplacalne.


Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - fi5her1975 - 28-12-2018 11:56

lecz zawsze można dobić refami....... a to już jest warte rozważenia. ,


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - skylones - 16-01-2019 12:47

Aplikacja działa w tle, więc możemy jednocześnie słuchać podcastów i korzystać z telefonu. Ja mam na ten moment 566,6PC, więc jeszcze brakuje mi prawie 1400PC do 5$. Jak zlecę i otrzymam je to napiszę


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - mintek14 - 16-01-2019 15:28

Nie no powodzenia w katowaniu telefonu za marne grosze Undecided


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - skylones - 19-01-2019 15:07

Myślisz, że robiłbym to na swoim głównym telefonie? Na allegro są smartfony z androidem 7.0 już od 100zł.


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - fi5her1975 - 04-02-2019 20:27

Witam. Podam Wam trochę więcej informacji o Podcoin.
Oprócz tego że wypłacili mi MOJE 5$, to poniżej napiszę parę spostrzeżeń o tym całym PODCOIN`e.

Wiadomo że słuchamy jakichś audiobooków, oczywiście po angielsku, - a jakże - Skatalogowanych odpowiednio co do gatunku, jak np. medycyna, religia, itp. za słuchanie tych całych audiobooków, dostajemy gratyfikację w postaci monet podcoin. i teraz zaczyna się zabawa Smile

1. przez pierwsze 3 dni słuchania dostajemy 1 monetę za 10 min;
2. po 3 dniach mamy tzw. streak, czyli podwojenie monet za 10 min. słuchania.( 2 monety za 10 min.)
3. możemy maksymalnie słuchać przez 6h dziennie, choć mnie czasem udawało się więcej, dobijałem do 7h dziennie, ale sporadycznie.
4. nie mogłoby się odbyć bez tzw. zabezpieczenia, które włącza się różnie, ale zawsze do 1h, z pytaniem " czy słuchasz ? ". Trzeba wtedy kliknąć play bo oczywiście odtwarzanie się zatrzymuje, i nie nabija minutek odsłuchanych.
5. są problemy z aktualizacją stanu pkt. podcoin, system nie aktualizuje na bieżąco, tylko trzeba dać pauzę, zaktualizować stan konta, i dać play.
5a. bardzo ważne. nie zalicza już odsłuchanych audycji, za każdym razem musi być nowa.ale jak jest kilka plików, to po skończeniu jednego będzie odtwarzał następny. Lecz nie zmieni katalogu. to trzeba zrobić samemu.
6. można zdobywać poleconych, jak najbardziej, bo dają 150 monet podcoin, dla obu użytkowników, poleconego i polecającego. raz trafiła się nawet promocja i dawali po 200 monet.
7. nie sprawdzałem na emulatorach androida na PC czy działa, więc się nie wypowiem. może ktoś próbował, to niech napisze...
8. po uzbieraniu 2000 monet kupiłem 5$ paypal, więc mała uwaga. nigdzie nie ma opcji aby wpisać adres paypal, a wysyłają na mail rejestracyjny, i taki musi być adres paypal.
9. NAJWAŻNIEJSZE. Co każdego z Nas interesuje. Potwierdzenie wypłaty. Od momentu zlecenia do wypłaty mija 3 dni biznesowe w/g ichniejszego liczenia Smile


[Obrazek: potwierdzenie-wyp-aty-podcoin.jpg]


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - skylones - 04-02-2019 20:43

Ile gdzieś zbierałeś? Ja mam dopiero 1000 monet :]


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - fi5her1975 - 04-02-2019 21:14

Starałem się ciągnąć po maksymalnym czasie. Choć nie zawsze mi się to udawało, cały styczeń + 2 poleconych.


RE: Podcoin - Zarabiaj na słuchaniu podcastów - skylones - 04-02-2019 21:38

To ja już mam cel na luty, dzięki. Odezwę się najprawdopodobniej pod koniec lutego, lub pod koniec marca, z dowodem wypłaty.