Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 (/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-BLIK-PSC-Skrill-Revolut-24-7-160279)

Strony: 1 2 3


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - BlueYes.eu - 27-01-2019 15:54

(27-01-2019 12:19)aldentenabogato napisał(a):  Bardzo prosze o usunieciecie wiadomosci ze akrzynki masz pelna oraz o zwrot moich srodkow

https://zarabiam.com/Temat-Kamil-Lewandowski-Nie-wywiazal-sie-z-transakcji-160481


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - RS6 - 28-01-2019 05:33

Wyczysc skrzynke


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - kangurek - 28-01-2019 08:06

edit/// Edytuję swój wpis, ponieważ ze mną sprawa się wyjaśniła.
Było trochę problemów, jak zrozumiałem wynikających z sytuacji osobistej prowadzącego wątek. Życzę powodzenia.
Jestem rozliczony na ZERO.


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - aldentenabogato - 01-02-2019 16:02

Nie Polecam Czekam Caly Czas Na Zwrot Kasy . Nie Odpisuje Na.pw


Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - Kamil Lewandowski - 01-02-2019 16:04

Wejdź na GG i tam odpisz i patrz co Ci napisałem, a nie piszesz głupoty.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - aldentenabogato - 02-02-2019 10:41

(01-02-2019 16:04)Kamil Lewandowski napisał(a):  Wejdź na GG i tam odpisz i patrz co Ci napisałem, a nie piszesz głupoty.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka


glupoty? miala byc wczoraj i co? nie ma.!!


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - ghostyy - 02-02-2019 12:07

witam,

niestety nie polecam pierwsza wymiana poszła bezproblemowo zaś przy drugiej to już kłopoty część kwoty została wymieniona a na dalszą czekałem ponad 2 tygodnie i się nie doczekałem niby skrill blokuje , po tym czasie zrezygnowałem z wymiany i chciałem otrzymać z powrotem pieniądze przeznaczone na wymianę i do tej pory też ich nie widzę mimo że do ich przesłania już tylko jest potrzebny zwykły przelew w złotówkach miedzy bankami.

Użytkownik co dziennie mówi że przeleje pieniądze i tego nie robi jeśli ktoś ktoś chcę czekać i się stresować czy dostanie pieniądze to proszę bardzo ja nie polecam.

Pozdrawiam.


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - BlueYes.eu - 02-02-2019 12:17

(01-02-2019 16:02)aldentenabogato napisał(a):  Nie Polecam Czekam Caly Czas Na Zwrot Kasy . Nie Odpisuje Na.pw

(02-02-2019 10:41)aldentenabogato napisał(a):  
(01-02-2019 16:04)Kamil Lewandowski napisał(a):  Wejdź na GG i tam odpisz i patrz co Ci napisałem, a nie piszesz głupoty.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka


glupoty? miala byc wczoraj i co? nie ma.!!

(02-02-2019 12:07)ghostyy napisał(a):  witam,

niestety nie polecam pierwsza wymiana poszła bezproblemowo zaś przy drugiej to już kłopoty część kwoty została wymieniona a na dalszą czekałem ponad 2 tygodnie i się nie doczekałem niby skrill blokuje , po tym czasie zrezygnowałem z wymiany i chciałem otrzymać z powrotem pieniądze przeznaczone na wymianę i do tej pory też ich nie widzę mimo że do ich przesłania już tylko jest potrzebny zwykły przelew w złotówkach miedzy bankami.

Użytkownik co dziennie mówi że przeleje pieniądze i tego nie robi jeśli ktoś ktoś chcę czekać i się stresować czy dostanie pieniądze to proszę bardzo ja nie polecam.

Pozdrawiam.

+ cały temat na niego :
https://zarabiam.com/Temat-Kamil-Lewandowski-Nie-wywiazal-sie-z-transakcji-160481?pid=1830220#pid1830220


@[Hybrid1990] może już czas zrobić coś z tym użytkownikiem.Bo z tego co zauważyłem prawie każdy ma problemy z transakcjach z nim,a być może jakaś większa suma zaraz poleci jeszcze.


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - aldentenabogato - 02-02-2019 12:53

U mnie to samo

zamykac temat!!mial byc zwrot pp wczoraj dzisiaj napisal ze do poniedzialku nje ma pp!!!


czekam na zwrot kay dzisiaj czekiem blik

zostawilem ci info na gg..

nie wymieniac z nim!!!


RE: Wymiana - PayPal, Bank, BLIK, PSC, Skrill, Revolut 24/7 - kotek34 - 02-02-2019 16:44

Witam serdecznie,

Pozwolilem sobie na napisanie tego posta, poniewaz prawdopobnie osoba/osoby z tego forum zajmuja sie nielegalnym procederem z wykorzystaniem dzialanosci, ktora prowadze.

Jestem wlascicielem sklepu internetowego pod adresem KAWRO.PL - sklep zajmuje sie sprzedaz kart prepaid w tym kart Paysafecard. W ostatnim czasie w sklepie doszlo do paru wyludzen na zakupy kodow. Trop prowadzi na to forum. Wyludzenia, ktore maja miejsce wygladaja tak, ze ktos zaklada konto na mojej stronie, generuje zamowienie i przesyla link platnosci (najczesciej poprzez skradzione konto facebook) do osob z listy znajomych z prosba o oplacenie zamowienia. Po oplaceniu zamowienia kod przychodzi na email podany w zamowieniu. Z informacji, ktore uzyskalem od jednej z osob w to zamieszanych i ktorej danymi dysponuje wynika, ze ma to zwiazek z ogloszeniem na tym forum. W tym miejscu przestrzegam uzytkownikow, aby absolutnie nie dokonywali zakupow kart i nie probowali skladac zamowien na prosbe osob trzecich oraz zglaszam fakt, ze jako wlasciciel strony nie mam z tym procederem nic wspolnego i wszelkie tego typu dzialania beda zglaszane do odpowiednich organow. Na chwile obecna jest juz kilku pokrzywdzonych z calej Polski oraz sprawa zajmuje sie Policja.

Jezeli ktos sklada Ci podejrzanie atrakcyjne oferty i podsyla Ci link do mojego sklepu to zachowaj szczegolna ostroznosc. Sprawa jest powazna i przestrzegam spolecznosc forum. Jezeli ktos dysponuje szerszymi informacjami bardzo prosze o kontakt w wiadomosci prywatnej.