Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" (/Temat-Problem-z-FB-i-widocznoscia-postow-a-inne-metody-promocji-160254)

Strony: 1 2


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - polskitrader - 26-12-2018 12:04

Ja jako administrator wielu grup ogłoszeniowych oraz kilku innych administratorów z którymi mam stały kontakt usuwamy takie ogłoszenia Smile zgłaszamy użytkownika, co na 100% powoduje ucięcia widoczności. Być może tu jest problem, bo wielu ludzi jest na to uczulonych i nie lubi zbytnio tego typu spamu.


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 12:12

(26-12-2018 12:04)polskitrader napisał(a):  Ja jako administrator wielu grup ogłoszeniowych oraz kilku innych administratorów z którymi mam stały kontakt usuwamy takie ogłoszenia Smile zgłaszamy użytkownika, co na 100% powoduje ucięcia widoczności. Być może tu jest problem, bo wielu ludzi jest na to uczulonych i nie lubi zbytnio tego typu spamu.

Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby moje posty zostały zgłoszone, jak już wspomniałam nie są to ogłoszenia typu jakich pełno na grupach Wink


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - EfectiveWork - 26-12-2018 12:21

No niestety ten problem ma co raz więcej osób przez co zarobki spadają. Pytanie brzmi czy jest alternatywa obejścia tego problemu ?


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 12:55

(26-12-2018 12:21)EfectiveWork napisał(a):  No niestety ten problem ma co raz więcej osób przez co zarobki spadają. Pytanie brzmi czy jest alternatywa obejścia tego problemu ?

Dlatego szukam alternatyw... ogłoszenia na serwisach ogłoszeniowych są słabe, nie wiem może gg? portale randkowe? chaty ???

Na moje ogłoszenia jest dużo chętnych, zawsze ok 30 % osób, które odpowiedzą na ogłoszenie chce się "wtajemniczyć" więc samo to przez siebie mówi, że nie rozsyłam po grupach spamu jakiego pełno ... natomiast problem jest w tym jak utrzymać stały poziom docierania do nowych osób, skoro FB coraz bardziej to ogranicza...


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - rachman - 26-12-2018 13:05

Ogłoszenia są słabe? Nie wiem jak obecnie ale jakbyś Ty wiedziała ile dało się zarobić gdy jeszcze nie było tak restrykcyjnie przez oszustów którzy popsuli trochę tą formę reklamy. Zdziwiłabyś się i to bardzo. Wszystko zależy co to za oferta ale ja na realnej zarobiłem więcej przez miesiąc co przez całe życie na fejsie :-P


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - polskitrader - 26-12-2018 13:16

(26-12-2018 12:12)Martuskaa1919 napisał(a):  
(26-12-2018 12:04)polskitrader napisał(a):  Ja jako administrator wielu grup ogłoszeniowych oraz kilku innych administratorów z którymi mam stały kontakt usuwamy takie ogłoszenia Smile zgłaszamy użytkownika, co na 100% powoduje ucięcia widoczności. Być może tu jest problem, bo wielu ludzi jest na to uczulonych i nie lubi zbytnio tego typu spamu.

Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby moje posty zostały zgłoszone, jak już wspomniałam nie są to ogłoszenia typu jakich pełno na grupach Wink

A skąd masz taką pewność? Przecież Ty nie widzisz czy Twój post z grupy został zgłoszony Smile Użytkownika można wyciszyć na ileś tam dni, nie będzie nawet o tym wiedział. Zostanie usunięty jego post i o tym się nie dowie, chyba że administrator zaznaczy za co, lub napisze własną formułkę powodu usunięcia postu i wtedy użytkownik otrzyma taką informację.
Ja nigdy nie informuję i nie zaznaczam powodu usunięcia postu. Jedynie jak już to do informacji FB, a FB jak wiadomo też nie poinformuje nas, że ktoś usunął nasz post Smile
A zgłoszenie nie zawsze oznacza, że post zostanie usunięty. FB będzie i tak o tym wiedział, a co za tym idzie, utnie zasięgi takiej osobie prędzej czy później.


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 20:23

(26-12-2018 13:16)polskitrader napisał(a):  
(26-12-2018 12:12)Martuskaa1919 napisał(a):  
(26-12-2018 12:04)polskitrader napisał(a):  Ja jako administrator wielu grup ogłoszeniowych oraz kilku innych administratorów z którymi mam stały kontakt usuwamy takie ogłoszenia Smile zgłaszamy użytkownika, co na 100% powoduje ucięcia widoczności. Być może tu jest problem, bo wielu ludzi jest na to uczulonych i nie lubi zbytnio tego typu spamu.

Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby moje posty zostały zgłoszone, jak już wspomniałam nie są to ogłoszenia typu jakich pełno na grupach Wink

A skąd masz taką pewność? Przecież Ty nie widzisz czy Twój post z grupy został zgłoszony Smile Użytkownika można wyciszyć na ileś tam dni, nie będzie nawet o tym wiedział. Zostanie usunięty jego post i o tym się nie dowie, chyba że administrator zaznaczy za co, lub napisze własną formułkę powodu usunięcia postu i wtedy użytkownik otrzyma taką informację.
Ja nigdy nie informuję i nie zaznaczam powodu usunięcia postu. Jedynie jak już to do informacji FB, a FB jak wiadomo też nie poinformuje nas, że ktoś usunął nasz post Smile
A zgłoszenie nie zawsze oznacza, że post zostanie usunięty. FB będzie i tak o tym wiedział, a co za tym idzie, utnie zasięgi takiej osobie prędzej czy później.

Ja zawsze sprawdzam czy post został usunięty i nigdy sie nie zdziwiłam. Druga sprawa, wydaje mi się, że się mylisz, bo akurat dwa razy na innym koncie FB zdarzyło mi się, że ktoś zgłosił jakiś mój post i dostałam info od FB że zostały naruszone standardy społeczności i post jest widoczny tylko dla mnie. Natomiast zgłaszałam sprzeciw, sprawdzali post jeszcze raz i wracał na miejsce Wink
No ale nie ważne, nie to jest przedmiotem tematu Smile


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - polskitrader - 27-12-2018 09:42

(26-12-2018 20:23)Martuskaa1919 napisał(a):  
(26-12-2018 13:16)polskitrader napisał(a):  
(26-12-2018 12:12)Martuskaa1919 napisał(a):  
(26-12-2018 12:04)polskitrader napisał(a):  Ja jako administrator wielu grup ogłoszeniowych oraz kilku innych administratorów z którymi mam stały kontakt usuwamy takie ogłoszenia Smile zgłaszamy użytkownika, co na 100% powoduje ucięcia widoczności. Być może tu jest problem, bo wielu ludzi jest na to uczulonych i nie lubi zbytnio tego typu spamu.

Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby moje posty zostały zgłoszone, jak już wspomniałam nie są to ogłoszenia typu jakich pełno na grupach Wink

A skąd masz taką pewność? Przecież Ty nie widzisz czy Twój post z grupy został zgłoszony Smile Użytkownika można wyciszyć na ileś tam dni, nie będzie nawet o tym wiedział. Zostanie usunięty jego post i o tym się nie dowie, chyba że administrator zaznaczy za co, lub napisze własną formułkę powodu usunięcia postu i wtedy użytkownik otrzyma taką informację.
Ja nigdy nie informuję i nie zaznaczam powodu usunięcia postu. Jedynie jak już to do informacji FB, a FB jak wiadomo też nie poinformuje nas, że ktoś usunął nasz post Smile
A zgłoszenie nie zawsze oznacza, że post zostanie usunięty. FB będzie i tak o tym wiedział, a co za tym idzie, utnie zasięgi takiej osobie prędzej czy później.

Ja zawsze sprawdzam czy post został usunięty i nigdy sie nie zdziwiłam. Druga sprawa, wydaje mi się, że się mylisz, bo akurat dwa razy na innym koncie FB zdarzyło mi się, że ktoś zgłosił jakiś mój post i dostałam info od FB że zostały naruszone standardy społeczności i post jest widoczny tylko dla mnie. Natomiast zgłaszałam sprzeciw, sprawdzali post jeszcze raz i wracał na miejsce Wink
No ale nie ważne, nie to jest przedmiotem tematu Smile

Info dostajesz od FB i to nie jest dlatego, że ktoś go zgłosił Smile Po prostu FB sam uznał to za naruszenie regulaminu. Sam mam takie powiadomienia i je biorę do ponownej weryfikacji, a po sekundzie ponowne powiadomienie, że sprawdzili i przepraszają i post nie narusza regulaminu Smile
A co do tego czy się mylę, to na 100% się nie mylę Smile raz, że to sprawdzałem na swoim poście z mojego fejka, a dwa że jakoś nigdy nie otrzymywałem powiadomień, że post został usunięty. Nawet nie otrzymasz powiadomienia, że zostałaś wyciszona na 30 dni w grupie Smile albo jak Cię ktoś usunie dożywotnio z grupy, to tego również się nie dowiesz, tylko że takie dożywotnie usunięcie z grupy wpływa negatywnie na użytkownika, raz że do tej grupy nigdy się już nie dostaniesz, bo jej nie zobaczysz nigdy w wyszukiwaniu, a dwa że FB nałoży odpowiedni filtr na takiego użytkownika.

Możesz również poczytać zagraniczne fora, blogi i dowiedzieć się jeszcze więcej o możliwościach FB Smile chociaż niektóre możliwości jeszcze nie są dostępne w Polsce, ale warto się przygotować.