Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" (/Temat-Problem-z-FB-i-widocznoscia-postow-a-inne-metody-promocji-160254)

Strony: 1 2


Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 25-12-2018 23:47

Witajcie, nie wiem do jakiego działu wkleić posta, dlatego daję tutaj...
Na forum rzadko się udzielam, trochę obserwuję i dużo działam sama, ale do rzeczy...

Od prawie roku działam na FB na grupach. Nigdy nie dodawałam dużo ogłoszeń , 3-4 dziennie max, na 2-3 kontach. To mi w zupełności wystarczało bo codziennie był odzew rzędu 100-200 osób w wiadomościach .
Od jakiegoś czasu (może 2-3 tygodni) coś się zmieniło. Widoczność moich postów na grupach chyba mocno spadła, bo są dni że na żadnym koncie nie mam odpowiedzi pod danym postem. Staram się dodawać różnorodne ogłoszenia, próbowałam już dodawać z obrazkami,video, jednak to nic nie daje.. Założyłam nowe konto na FB i niestety to samo. Nie rozumiem tego bo "nie spamuję" przecież mocno . Czasem jest dzień, że odezwie się więcej osób, a później znów parę dni wielka lipa.

Czy jest na grupie ktoś kto jest mi w stanie pomóc? Czy da się coś zrobić z tym? Czy po prostu nie da już się reklamować na FB? Może macie jakieś inne metody? Stronki? Boty? Tak na prawdę do tej pory działałam tylko na FB i jestem załamana... Pomożecie? Może być nawet odpłatnie..


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - rachman - 26-12-2018 00:15

Wiele nie podpowiem ale pamiętaj - dyfersyfikacja. Nigdy nie uzależniaj się od 1 sposobu bo jak ten padnie to wielka buba.
Fejs od jakiegoś czasu zmienia wiele w swoich algorytmach - może to to? Tylko dziwne że dopiero teraz Cię to złapałoby... Zdaje się że zmiany trochę wcześniej zaczęły działać. Z ciekawością zaczekam czy ktoś coś podpowie.


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 00:33

Dzięki... a może masz jakiś pomysł czy są jakieś strony gdzie mogłabym się reklamować oprócz FB? Nie bardzo cokolwiek innego przychodzi mi na myśl... Jakieś fora? Chaty ? Portale randkowe? Sama już nie wiem..


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - rachman - 26-12-2018 00:48

Zależy od tematyki.
Najważniejsze by tematycznie szukać miejsc rozumiesz - nie będziemy reklamować książek na forach, blogach, grupach, itd. o tematyce mody czy jedzenia Wink no chyba że ewentualnie to książki o modzie lub odżywianiu...
Tematyka. Reklamujesz majciochy? To szukać zainteresowanych bielizną. Czyli target to albo kobiety albo faceci szukający np. prezentu dla swojej pani Wink Jak opony to szukasz miejsc gdzie są kierowcy itd. Ustal grupę ktora będzie zainteresowana tym co reklamujesz i dopiero szukaj miejsc gdzie można ich spotkać. Po co Ci tysiąc linków jeśli nikt nic nie kupi a gogiel uzna że linki ze stron o pączkach mają się nijak do reklamowanych skarpetek Wink


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 00:58

No właśnie to nie takie oczywiste bo nie reklamuje żadnej usługi ani rzeczy która można kupić. Reklamuje sposób na dodatkowy zarobek w sieci z którego mam później pasywny powiedzmy przychód. Idzie mi to całkiem dobrze bo ok 30% osób ktore odpowiadały na fb były zainteresowane. Problem mam teraz w tym że coś się dzieje z fb że straszna jest ta widoczność postów na grupach. Na każdym z moich 4 kont Sad dlatego pytam gdzie mogłabym się jeszcze reklamować / szukać osób chętnych do współpracy.


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Klin - 26-12-2018 01:02

Witam

Wyślij PW z opisem tego co promujesz - moze znajdę inny ciekawy kanał promocji


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - rachman - 26-12-2018 01:06

No to odp. sobie kto tym może być zainteresowany?
Ktoś kto chce zarobić.
Szukać for o zarabianiu jak nasze i stwórz temat o metodzie lub mentoruj, stopka, dowody wypłat, grupy o zarabianiu na fejsie itp., ogłoszenia na olx itp. tylko tu trzeba czasem pokombinować bo nie lubią magicznych metod Wink zarobkowych, stworzyć blog i opisywać swoje sukcesy, itp.


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 10:49

(26-12-2018 01:02)Klin napisał(a):  Witam

Wyślij PW z opisem tego co promujesz - moze znajdę inny ciekawy kanał promocji

Wysłałam Smile


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Zły_Szeląg - 26-12-2018 11:23

Aaaa czyli to Ty spamujesz na grupach tymi postami zarób 3 tys bez wychodzenia z domu Big Grin


RE: Problem z FB i widocznością postów a inne metody "promocji" - Martuskaa1919 - 26-12-2018 11:44

(26-12-2018 11:23)Zły_Szeląg napisał(a):  Aaaa czyli to Ty spamujesz na grupach tymi postami zarób 3 tys bez wychodzenia z domu Big Grin

No niestety rozczaruję Cię - nie, nie ten poziom i nie tego typu posty Wink