Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt (/Temat-Pozbadz-sie-swoich-ostrzezen-z-okazji-Swiat-160242)



Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - Hybrid1990 - 24-12-2018 14:09

[Obrazek: 1jpg_qwnrppx.jpg]

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinny, okres miłości i radości, przebaczenia oraz pojednania. Można powiedzieć, że na forum wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną, dlatego wychodzę z propozycją cofnięcia/zmniejszenia waszych ostrzeżeń i zakazów, jeśli ktoś z was otrzymał je ode mnie. Wszystko będzie zależeć od wagi przewinienia, ale raczej większość spokojnie będzie mogła liczyć na wyzerowanie procentów. Zapraszam zatem na PW z prośbą o cofnięcie warna/ów.
Aktualne tylko do końca świąt (do 26 grudnia włącznie).

@Edit
Teraz możecie pisać również do yazir'a o cofnięcie warnów nałożonych przez niego, a do pozostałych członków ekipy też nie zaszkodzi napisać z prośbą, jeśli macie od nich warny.

@Edit2
Majka również dołączyła do akcji.

[Obrazek: 2jpg_qwnrppn.jpg]



RE: Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - yazir - 24-12-2018 14:11

A niech stracę, podpinam się pod to, bo pewnie są jeszcze osoby z warnami na zawsze za głupoty Jerk2
Oczywiście nie zdejmę warnów za wałki.


RE: Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - Dante_/ - 24-12-2018 16:17

A jak mam % dożywotnie od Srebrnego Surfera to co mam zrobić Lol ?


RE: Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - Majka - 24-12-2018 21:19

No dobra ja też się dołączam.
PS: wesołych świąt


RE: Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - PremAccHack - 26-12-2018 13:41

@[Admin] @[Hybrid1990] to poproszę Big Grin


Pozbądź się swoich ostrzeżeń z okazji Świąt - Hybrid1990 - 27-12-2018 09:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.