Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
$$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ (/Temat-Gotowa-strona-ADSENSE-z-dobrana-nisza-160241)



$$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rozekrr - 24-12-2018 12:24

1.Nazwa przedmiotu : Strona adsense gotowa do pracy i zarabiania
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW
5.Cena :149,99 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Oferuję stworzenie gotowej, niszowej strony ADSENSE do zarabiania.
Po więcej informacji zapraszam na aukcję Allegro https://allegro.pl/show_item.php?item=7670936349

UWAGA! Dla pierwszych 2 osób z forum ZC cena 120 zł. Proszę pytać na priv. - ZOSTAŁO 0 SZT. ZE ZNIŻKĄ.

Kontakt przez PW.


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rozekrr - 06-01-2019 14:39

Dziś promocja dla userów forum ZC. Ponownie cena 120 zł (3 szt), zapraszam na priv.

ZOSTAŁO 3 SZT. W CENIE PROMOCYJNEJ


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - chomik3 - 07-01-2019 17:52

Od siebie dodam, że użytkownik oferuje stronę z artykułami z innych stron - bez zgody autorów.
150 zeta za postawienie WP z kradzionymi tekstami to według mnie średni biznes dla kupującego.


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rozekrr - 07-01-2019 19:52

Z kradzionymi? Sama strona wp?
Strona na wordpressie + optymalizacja + modyfikowany theme pod tematyke.
Artykuły są przeznaczone do umieszczania również na innych stronach, takich jak właśnie adsense.
Jeżeli nie sprawdziłeś do końca, a rzucasz wyssane z palca swoje durne wnioski, to zachowaj je dla siebie.

P.S. Jeżeli chciałeś zabłysnąć i być takim mądrym, to zapomniałeś chyba że sam na PW prosiłeś o przykładową stronę czyt. DEMONSTRACYJNĄ taką Ci też pokazałem i dopisałem, o tym chyba zapomniałeś. Ale luz, pokaż się ludziom Big Grin


Zanim kogoś ocenisz, radzę się dobrze przyjrzeć temu czego szukałeś, bo widocznie zerknąłeś a nie doczytałeś...
Dupę komuś łatwo i szybko obsmarować, ale dowiedzieć się do końca nie chce, takie to życie...


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rachman - 07-01-2019 19:53

Czyli kupisz i możesz zostać posądzony o łamanie praw autorskich...? Jeśli to prawda to niezła przeginka...
Wyjaśnij troszkę wiecej jak to z tymi tekstami.


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rozekrr - 07-01-2019 19:59

Co tu wyjaśniać? Chłop dostał demo strony na pokaz, o tym też dopisałem.
Są dwie opcje:
- unikalne teksty które zostają pisane w fazie rozwoju strony
- teksty tzw. do przedruku wstawiane na start strony zanim zaczniemy nad nią pracę z seo.

Forma pierwsza jest autorska, forma druga zezwalająca na przedruk, udostępnianie artykułów na stronach.
Właśnie o tym się kolega wielkie nie dowiedział a chciał zabłysnąć.

Tyle ode mnie w temacie.


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rachman - 07-01-2019 20:04

Ok to sprawa wyjaśniona myślę Wink

Stronki i teksty pod każdą branżę czy masz jakieś określone?


RE: $$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - rozekrr - 07-01-2019 20:06

Wyjaśniona bo lubię mieć wszystko jasne, z typem pisałem wiele wiadomości. Pytał o to i tamto a raptem wyskakuje z takim tekstem i psuje mi opinie. Na drugi raz dogaduj się i pytaj dokładnie, a potem kogoś oczerniaj, okej.

@rachman jeżeli masz jakieś swoje hobby to dopasujemy, a można dobrać wedle najlepiej opłacalnych klicków od google adsense.


$$$ Gotowa strona ADSENSE z dobraną niszą! $$$ - Hybrid1990 - 07-01-2019 20:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.