Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dobry front-endowiec po dobrej cenie (/Temat-Dobry-front-endowiec-po-dobrej-cenie-160239)



Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Sebqu - 24-12-2018 11:43

Cześć, poszukuje osoby która zrobi mi profesjonalny wygląd sklepu internetowego, najlepszą opcją jest chyba bootstrap, ale jestem otwarty na propozycję.
Dotychczas poszukiwałem takich osób na fiverze, ale trafiałem bardzo różnie, macie może kogoś tam do polecenia, bo cenowo to miażdży wszystko


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Mailowiec - 24-12-2018 15:52

Masz już PSD czy trzeba dopiero zaprojektować graficznie?


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - nSo - 24-12-2018 21:25

Podeślij więcej informacji na PW.


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Apps - 25-12-2018 13:28

Albo będzie dobry albo cena będzie dobra :-)


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Sebqu - 25-12-2018 21:22

@[Mailowiec] Mówiąc psd masz na mysli grafike do strony czy logo i obrazki?


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - rachman - 25-12-2018 21:43

Sebqu o to chodzi. W psd tworzy się cały wygląd strony, tnie na kawałki i koduje by wygląd strony zakodowanej odzwierciedlał wygląd tej grafiki. Masz wygląd - projekt w psd na przykład czy robota od zera?


RE: Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Sebqu - 27-12-2018 00:06

@[rachman] Robota od zera, ale póki co wybrałem osobę która się zgłosiła


Dobry front-endowiec po dobrej cenie - Admin - 14-09-2019 15:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.