Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz (/Temat-Przeladuj-strone-Do-jakiej-kwoty-mozna-zarabiac-na-allegro-bez-podatkow-i-jak-sie-roz-160236)

Strony: 1 2


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - MistGun - 24-12-2018 21:22

(24-12-2018 21:18)rachman napisał(a):  Wg przepisów masz obowiązek a co zrobisz Twoja broszka...

Tak, rozumiem to. Lecz chodzi mi bardziej o to czy już jestem na jakiejś "czarnej liście", czyli czy zgarniają każdego, czy po prostu biorą większość, jak im się tam ustrzeli.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - rachman - 24-12-2018 21:31

Jasnowidza spytaj Wink
Jak Cię wychwycą nie wywiniesz się ale czy trafią Cię to tylko jasnowidz odpowie niestety. Wiem że sprawnie wyłapują ludzi z Alle ale nie wiem czy wszystkich, raczej nie. Nie wymyślaj list - dopatrzą się to zaczną procedury, nie to nie. Jakie listy, kto miałby je prowadzić, nie wymyślaj. To jak z kradzieżą - złapią to masz bubę, nie złapią to się bawisz.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - offka - 25-12-2018 02:26

a jeśli planuje zakończyć już sprzedaż i rozpocząć prace u kogoś, w jaki sposób mogę to rozliczyć? dodam ze miesięcznie miałem sporo ponad 1k


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - PremAccHack - 25-12-2018 11:30

Idź do księgowej daj jej 50zl zrobi Ci PIT. Na kolanach do urzędu zglosisz skruche przeprosisz i grzechy zostaną odpuszczone.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - rachman - 25-12-2018 12:57

Poczytaj o czymś takim jak czynny żal. Może nie dowalą dużo. Niestety nie da się przewidzieć jak konkretny urząd i urzędnik zareaguje i na ile odpuści...