Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz (/Temat-Przeladuj-strone-Do-jakiej-kwoty-mozna-zarabiac-na-allegro-bez-podatkow-i-jak-sie-roz-160236)

Strony: 1 2


Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - offka - 24-12-2018 02:22

Siemka wam mam pytanko powiedzmy zarabiam teraz na allegro ponad 1k miesięcznie sprzedaje jakieś 2 miesiące, wcześniej tez sprzedawałem ale ok miesiąca z długą przerwo, czy teraz powinienem rozliczyć się pod koniec roku nie posiadając firmy?


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - Xanter98 - 24-12-2018 05:15

Nie możesz zarabiać powyżej 1k miesięcznie na allegro nie posiadając firmy, powyżej 1050 obrotu masz obowiązek założenia DG.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - Klin - 24-12-2018 08:25

Powinieneś mieć DG. Ja bym już nie spał po nocach...


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - rachman - 24-12-2018 11:57

DG mus mieć. Fiskus nawet sprawnie z alle wyłapuje ludki...


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - Mailowiec - 24-12-2018 12:00

DG powinna być koniecznie.
Wesołych Świąt.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - offka - 24-12-2018 16:48

A wie ktoś może jak mogę sie z tego rozliczyć?


RE: Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - rachman - 24-12-2018 18:35

Jak powyżej 1050 zł miesięcznie to i tak dg musisz rejestrować i w ramach działalności rozliczasz.
Poniżej to byś wrzucił w PIT-36 pozycja inne z tego co się orientuję.
Wystarczy że choć raz przekroczyłeś 1050 w miesiącu i już musisz rejestrować działalność.


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - antykt - 24-12-2018 19:52

dobrze ci radzą zakładaj dg bo sobie problemów napykasz !!!


RE: Przeładuj stronę Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - MistGun - 24-12-2018 21:00

Cześć, ja mam podobny problem, zawsze trzymało mi się na pułapie 600/700 zł, lecz chwilą nie uwagi, okres przedświąteczny, i jest już ok. 1500 zł. Wiem że to tylko i wyłącznie moja wina, ale mam rozumieć że mój los już jest w 100% przesądzony? Mam wchodzić już całkowicie w sprzedaż i zakładać DG?


Do jakiej kwoty można zarabiać na allegro bez podatków,i jak się roz - rachman - 24-12-2018 21:18

Wg przepisów masz obowiązek a co zrobisz Twoja broszka...
Masz 7 dni od przekroczenia progu na rejestrację:
https://www.infakt.pl/blog/jak-bedzie-wygladac-dzialalnosc-bez-rejestracji/