Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspólnika do kupowania krypto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam wspólnika do kupowania krypto (/Temat-Szukam-wspolnika-do-kupowania-krypto-160225)



Szukam wspólnika do kupowania krypto - kamillowad - 23-12-2018 17:29

Szukam osoby która ogarnia sprawę kryptowalut i chce wejść w współpracę w zarabianiu na nich.


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - FreeDoge - 23-12-2018 17:32

A co tutaj ogarniać tak mi wytłumacz ???
Zakładasz konto na giełdzie ( np takiej jak ja mam w stópce) Wpłacasz środki i kupujesz krypto i np przelewasz ją sobie na wallet jeśli chcesz trzymać x czasu do x ceny czy jaki tam masz pomysł na to co z nią zrobić/robić


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - kamillowad - 23-12-2018 17:35

bardziej chodzi o to żeby ktoś ogarniał co kupić


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - twardy - 23-12-2018 17:44

Po co komus taki wspolnik jak Ty kiedy on wie co kupic/sprzedac i na tym zarobic?


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - xdax1 - 23-12-2018 19:12

Pewnie chodzi o kapitał, zebrać dwie osoby co da razem większą kasę do inwestycji i teoretycznie większy zysk.


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - rachman - 23-12-2018 19:43

... lub większą stratę Wink
Autorze napisz co Ty od siebie dajesz bo póki co to nikogo nie zachęca Twoja propozycja. Chcesz by ktoś dał np. kasy połowę, podział też po pół?, on daje wiedzę, a Ty?


RE: Szukam wspólnika do kupowania krypto - jakubowskaola - 04-02-2019 23:50

Czyli Ty dajesz kasę, a ja mówię w co inwestować i dzielimy się zyskiem?


Szukam wspólnika do kupowania krypto - Admin - 14-09-2019 15:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.