Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Konto profilowe czy strona, temat charytatywny (/Temat-Konto-profilowe-czy-strona-temat-charytatywny-160211)



Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - saper82 - 22-12-2018 21:50

Witam

Pewnie mało kto będzie wiedział, ale spróbuje.
Za co byście radzili mi się wziąć na fejsie, za prowadzenie strony czy swojego profilu?
Zbieram fundusze na swoją rehabilitacje poprzez 1% i darowizny.
Chodzi o zbudowanie jakiejś społeczności, jak byście do tego podeszli. Wiadomo, posty z bezpośrednimi prośbami o wsparcie mają być tylko dodatkiem, ich ilość ma być liczona w ułamkach procenta.


RE: Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - Panco122 - 23-12-2018 19:39

Zdecydowanie lepiej jest stworzyć fanpage.


RE: Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - Juniorek - 25-12-2018 12:50

A moim zdaniem lepiej nie trzymac sie tylko jednej opcji a tworzyc na wieksza skale, nie rob tylko fanpage i tyle, zrob wiecej Wink jakies reklamy, grupa, sprobuj inne serwisy


RE: Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - saper82 - 25-12-2018 15:20

Tylko w przypadku kilku opcji na fejsie profil, grupa i fanpage dobrze by było co innego publikować w każdym miejscu,, ale to dało by się ogarnąć:
np
- grupa, o komputerach
- fanpage, jakieś memy, określona tematyka
i gdzieś w tle, np. obraz w tle grupy, fanpage jakaś zmianka o mnie

Jeszcze jedna sprawa. Nikt z nas nie wstaje rano i myśli,, a komu tutaj oddam swój 1% podatku,,, prawda?
Tutaj ja muszę osobiście do każdej osoby napisać,,, hej, czy przekazał byś mi 1% podatku? i jak taka osoba będzie mnie kojarzyć to szansa jest dużo większa, że przychyli się do mojej prośby.

Fundraising,,, powoli czytam o tym,, ale nie ma wszystkiego opisanego.


RE: Konto profilowe czy strona, temat charytatywny - rachman - 25-12-2018 21:23

Zbiórki społecznościowe jak najbardziej.
Co do 1% możesz proponować pomoc w rozliczeniach jeśli umiesz rozliczać PITy. Zrób grafikę z danymi i wyślij znajomym - mogą swoim rozliczającym dawać i oni wpiszą Twoje dane. Już nie raz tak dostałem i komuś dawałem 1% gdy ktoś sobie życzył ze swoich komuś podarować.