Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone (/Temat-Download-SpamBot-do-serwisu-Erodate-i-Datezone-160206)

Strony: 1 2


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - klocuchfakty - 27-12-2018 18:46

W instrukcji w podpunkcie konfiguracji pliku config.txt jest napisane

Cytat:profileName - profil przeglądarki (zmieniać aby używać kilka instancji bota
jednocześnie)

Gdy próbuję odpalić bota datezone to na sekundę pojawia się konsola i znika. Nie wiem, czy może właśnie profil przeglądarki ma coś z tym wspólnego. Pewnie po prostu robię coś źle Big Grin


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - Shader - 27-12-2018 18:52

(23-12-2018 02:16)Damian0820 napisał(a):  DateZone banują szybko, EroDate nie sprawdzałem. ;-)
EroDate też lubią, ludzie wyczuleni i spam zgłaszają Smile


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 27-12-2018 19:55

Ludzie zarabiają dużo na spamie, tylko trzeba mieć sposoby i przede wszystkim wytrwałość, ja ich jednak nie mam dlatego je udostępniłem Smile


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - pekulski104 - 10-01-2019 11:58

(27-12-2018 18:46)klocuchfakty napisał(a):  W instrukcji w podpunkcie konfiguracji pliku config.txt jest napisane

Cytat:profileName - profil przeglądarki (zmieniać aby używać kilka instancji bota
jednocześnie)

Gdy próbuję odpalić bota datezone to na sekundę pojawia się konsola i znika. Nie wiem, czy może właśnie profil przeglądarki ma coś z tym wspólnego. Pewnie po prostu robię coś źle Big Grin

Mam to samo co robić ? Ktoś z tym się uporał ?


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 10-01-2019 12:23

Nie wiem dlaczego u Was takie coś wyskakuję. Przed chwilką uruchomiłem dla testu oba boty i wszystko działa.


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - pekulski104 - 10-01-2019 12:50

(10-01-2019 12:23)EfectiveWork napisał(a):  Nie wiem dlaczego u Was takie coś wyskakuję. Przed chwilką uruchomiłem dla testu oba boty i wszystko działa.

Hmm jaką masz wersje chrome ?


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - EfectiveWork - 10-01-2019 22:47

Najnowszą wersję posiadam


RE: [Download] SpamBot do serwisu Erodate i Datezone - wirrles - 19-03-2019 13:46

ehh jak juz mi niepotrzebny to ktos wrzucil xD