Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne (/Temat-Ankiety-klikanie-Ptc-promowanie-Ptp-i-inne-160161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - DorszGaming - 03-03-2019 11:01

U mnie luty też był nie za ciekawy, zarobiłem jeszcze mniej niż w styczniu. Może w następnym miesiącu będzie lepiej.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - EfectiveWork - 03-03-2019 11:14

To jest właśnie system "pracowania" na ankietach. Tutaj uzależnieni jesteśmy od tego co otrzymamy, dlatego ten model zarabiania nigdy nie będzie dla mnie atrakcyjnym kierunkiem. Nie pozostaję mi jednak nic innego jak życzyć Ci powodzenia.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - 11natinka11 - 03-03-2019 19:11

(03-03-2019 11:14)EfectiveWork napisał(a):  To jest właśnie system "pracowania" na ankietach. Tutaj uzależnieni jesteśmy od tego co otrzymamy, dlatego ten model zarabiania nigdy nie będzie dla mnie atrakcyjnym kierunkiem. Nie pozostaję mi jednak nic innego jak życzyć Ci powodzenia.

Czasem gorsza strata czasu to szukanie poleconych do mlm czy zdobywanie "leadow" bo tu można też się natrudzic bez efektu


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - Owl_ - 03-03-2019 19:33

(03-03-2019 19:11)11natinka11 napisał(a):  Czasem gorsza strata czasu to szukanie poleconych do mlm czy zdobywanie "leadow" bo tu można też się natrudzic bez efektu

Zgadzam się, nie spotkałem jeszcze idealnych, doskonałych metod zarabiania online. Każda metoda wymaga jakiegoś zaangażowania, wiedzy i nakładu pracy.

A zarabianie na ankietach, to przecież nie tylko oczekiwanie na ankiety (i ich wypełnianie), ale również zwykła afiliacja i zarabianie dzięki programom partnerskim, które panele ankietowe udostępniają.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - 11natinka11 - 03-03-2019 19:37

(03-03-2019 19:33)Owl_ napisał(a):  
(03-03-2019 19:11)11natinka11 napisał(a):  Czasem gorsza strata czasu to szukanie poleconych do mlm czy zdobywanie "leadow" bo tu można też się natrudzic bez efektu

Zgadzam się, nie spotkałem jeszcze idealnych, doskonałych metod zarabiania online. Każda metoda wymaga jakiegoś zaangażowania, wiedzy i nakładu pracy.

A zarabianie na ankietach, to przecież nie tylko oczekiwanie na ankiety (i ich wypełnianie), ale również zwykła afiliacja i zarabianie dzięki programom partnerskim, które panele ankietowe udostępniają.

No i łatwiej do paneli zdobyć poleconych bo nie ma inwestycji niż do hyipow czy stron, w których coś trzeba sprzedać aby zarobić a i nam lepiej bo nikt nic nie traci i nie ma do nas pretensji.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - Owl_ - 03-03-2019 20:21

(03-03-2019 19:37)11natinka11 napisał(a):  No i łatwiej do paneli zdobyć poleconych bo nie ma inwestycji niż do hyipow czy stron, w których coś trzeba sprzedać aby zarobić a i nam lepiej bo nikt nic nie traci i nie ma do nas pretensji.

Oczywiście, że łatwiej jest pozyskać poleconych do paneli ankietowych niż np. klientów na jakieś produkty w bankowym programie partnerskim, albo w MLM, gdzie taki polecony musi wykupić np. abonament, aby móc zacząć zarabiać.
Oczywiście potencjał zarabiania może jest tutaj mniejszy, ale pokusiłbym się o tezę, że jeśli ktoś ma problem z pozyskiwaniem poleconych w panelach ankietowych, to tym bardziej może mieć problem z pozyskiwaniem klientów do typowych programów partnerskich, gdzie trzeba być jeszcze bardziej kreatywnym, żeby pozyskać klienta.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 05-03-2019 07:38

Poniedziałek:
- Clixsense: 0.43$ (Zabawki)
- Prolific: 1.25f (Zadanie supervisora)
- Kantar: 80pkt (Praca)

Co do dyskusji powyżej miałem się rozpisać, ale w sumie po przemyśleniu odpuszczę sobie.
W skrócie zgadzam się z przedmówcami.
Dodam tylko, że działam w kilku rodzajach zarabiania, cały czas poszukuję, szukam i testuję, ale nie wszystko jest dla każdego.
Za porady typu 'zostań programistą 15k na miesiąc' czy 'jest dużo lepszych form zarobku' dziękuję, ale słyszałem już wiele razy.
Jeśli macie jakieś konkrety to chętnie, ale powyższe słyszałem już wiele razy i już mnie to nudzi, a kompletnie niczego to nie wnosi.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 06-03-2019 10:31

Wtorek:
- Clixsense: 0.41$ (Jazda samochodem)
- Prolific: 1.50f (Test językowy)
- Globaltestmarket: 250pkt (Anglia)
- Badanie opinii: 30pkt (4min, Zachowania)

Podobno 'Opinion World' ma wrócić do Clixsense no i oby jak najszybciej bo brakuje tej opcji - tam się w sumie najwięcej ankiet robi.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 11-03-2019 08:42

Ostatnio mało czasu na ankiety poświęcam, więc podsumowanie zbiorcze:

Środa-Niedziela:
- Clixsense: 0.56$, 0.43$
- Prolific: 1.60f, 0.75f
- Surveyo24: 0.50$, 0.29$
- Globaltestmarket: 250pkt
- Ariadna: 15pkt, 15pkt

W Clixsense było dużo ankiet, może to jakaś rekompensata za chwilowy brak 'Opinion world'.
Ja postanowiłem sobie zrobić przerwę i tylko wyrywkowo od czasu do czasu coś tam wypełnić.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 15-03-2019 13:26

Dalej robię sobie przerwę i tylko czasami coś wyrywkowo wypełnię.
Podsumowanie zbiorcze:

Poniedziałek-Czwartek:
- Clixsense: 0.98$ (Cydry), 0.64$ (Banki)
- Prolific: 0.17f (1min, pytanie kwalifikacyjne)
- i-say: 25pkt (Telefony) 250pkt (leki)

Z dobrych wieści 'Opinion World' już kilka dni temu wrócił do Clixsense.