Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne (/Temat-Ankiety-klikanie-Ptc-promowanie-Ptp-i-inne-160161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 19-04-2019 06:58

Środa i Czwartek:
- Clixsense: 0.60$ (Smartphony), 0.53$ (Narzędzia), 0.36$ (Pokarm dla zwierząt)
- Surveyo24: 0.50$ (Herbaty)
- Ariadna: 7pkt (3min, Piwo bezalkoholowe), 10pkt (Piwo bezalkolowe nr2)
- Badanie opinii: 30pkt (3min, Drukarki), 30pkt (4min, Spożywka)

Cały czas mam sporo powiadomień o ankietach w Lifepoints, ale jak już pisałem czekam aż sobie tam już wszystko po zmianach unormują.
Może od przyszłego tygodnia już zaczne tam wypełniać.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 23-04-2019 06:51

Okres świąteczny Piątek-Poniedziałek:
- Clixsense: 0.60$ (Zakupy)
- Prolific: 0.59f (Decyzja biznesowa)

W święta tylko jakieś przypadkowe ankiety.

Ps.
Informuję bo pewnie nie każdy wie, na forum pojawiły się 2 ciekawe tematy z darmową kasą w kryptowalutach (10min roboty i nie trzeba się znać na krypto, bo można to zaraz wymienić na paypala/bank - kilka osób na forum się oferuje):
- za weryfikację (robimy selfie i fotki dowodu): 50$ - https://zarabiam.com/Temat-blockchain-com-odbierz-50-za-weryfikacje-konta-162077
- weryfikacja i krótkie quizy (odpowiedzi na youtube): 16$ - https://zarabiam.com/Temat-Coinbase-Earn-darmowe-16-162104


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 26-04-2019 06:56

Wtorek-Czwartek:
- Clixsense: 0.60$ (Hotele), 0.60$ (Podróże) 0.31$ (Lekarstwa)
- Surveyo24: 0.68$ (Jogurty)
- AskGfk: 80pkt (Rodzice i dzieci)

Ankiet oczywiście było więcej, ale nie chciało mi się ich wypełniać.
Nawet te z maila, które można wypełnić w wolnym czasie zaczynałem i po 2-3 pytaniach rezygnowałem.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 29-04-2019 08:52

Piątek-Niedziela:
- Ariadna: 10pkt (5min, Polityczno-społeczna)

Ok, dość przerwy. Od dzisiaj trzeba już ruszyć z ankietami.
A jest co wypełniać, np w Surveyo24:

[Obrazek: surv.png]


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - Arczit - 29-04-2019 10:18

Coś tam kapie, na waciki będzie Big Grin

Ile średnio dziennie spędzasz na klikaniu ankiet?
Bo z tego co widzę jest to raptem kilka minut w zależności od ilości ankiet.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 29-04-2019 10:38

@Archit
No zależy ile jest ankiet, ile mam wolnego czasu i ochoty na wypełnianie.
Nie zajmuje mi to wiele czasu.
Najczęściej 1-2 ankiety rano jeśli się coś pojawi i potem za dnia z 2-3 podejścia jeśli coś jest, a ja mam czas i ochotę.
Do tego te z mejla, to już zależy czy akurat wtedy chcę coś nastukać, a często pojawiają się z dłuższym okresem na wypełnienie więc sobie można zostawić na wolny termin.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 02-05-2019 07:39

Podsumowanie Kwietnia z ankietami:
- Clixsense: 23,30$
- Prolific: 5,10f
- Surveyo24: 7,50$
- i-say: 100pkt
- Globaltestmarket/Lifepoints: 650pkt
- Badanie opinii: 220pkt
- Kantar: 440pkt
- Ariadna: 42pkt
- AskGfk: 200pkt

W tym miesiącu wypełniałem głównie jak miałem czas i ochotę, jak widać skupiłem się w większości na Clixsense i Surveyo24.
Najwięcej ankiet olałem w Lifepoints (po tym jak początkowo nie zaliczali poprawnie), w tym miesiącu może już tam zacznę działać.
Najmocniej rozczarowuje Prolific gdzie dawniej było najlepiej, ale mają już bardzo wielu ankieterów, aż usuneli system poleceń. Być może dla kogoś z inaczej wypełnionym profilem i polującego na nowe ankiety statystyki byłyby lepsze.

Inne serwisy:
- Sejfik + Imperium: tak jak co miesiąc
- Cointiply 3.90$: Obecnie od 29.04 niestety mocno obniżyli stawki i ilość 'rolli'. Nie jest to już niestety opłacalny serwis.
- Keep rewarding: 4,00$ W sumie podawałem ten serwis razem z panelami, ale ankiet to ja tam nie wypełniam. Coś tam wpada z zapisów, toplist, kliknięć itd.
- Buxy: tu jakieś grosze + parę groszy za reklamy w: - Rotate4all.
Niestety też już coraz mniej opłacalne, jedyny plus, że 'samo się robi'.
- Inne faucety i autofaucety: Kilka dolców wpadło, ale bez szału.
+ coś jednorazowego:
- Blockchain: za weryfikację 50$ (pisałem info w temacie)
- Coinbase: weryfikacja + 2min quizy 16$ (pisałem info w temacie)


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - 11natinka11 - 02-05-2019 13:09

Też się skusilam na te 500 stellar choć nie wiem czy dobrze zrobiłam. Najpierw mi nie zaliczyli bo przy weryfikacji zakrylam karteczkami pesel i numer dowodu ale potem poprawiłam i mam tą kryptowalute. Mam nadzieję że nie będę mieć problemów z tym zdjęciem dowodu


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 03-05-2019 06:31

@natinka
Akurat te 2 serwisy są renomowane i znane od lat więc raczej nic się nie powinno stać.
Czy tego chcemy czy nie instytucje zwiząne z finansami wymagają weryfikacji i skanów, już nawet zakładając nowe konto w banku biorą i skanują sobie dowód. Nawet nie wspominając o giełdach krypto, bukmacherach czy słyszę, że nawet facebook chce weryfikacji dowodu...
Natomiast uważałbym z innymi serwisami, które się ostatnio pojawiają - jakieś airdropy tokenów w firmach krzakach, gdzie też wymagają weryfikacji i/lub jeszcze innych czynności. Nie dość, że te firmy już nie tak pewne jak te 2 powyższe ze względów bezpieczeństwa to jeszcze szanse na wypłaty niebyt wysokie.


RE: Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne - SkylineR34 - 08-05-2019 09:21

Wszyscy obserwujący temat musicie mi wybaczyć brak częstszych podsumowań, ale ostatnio się rozleniwiłem.
Tak samo jak wypełniam mniej ankiet tak samo i prowadzenie dziennika ucierpiało.

Od Poniedziałku (29.04) do Wtorku (7.05):
- Clixsense: 1.12$ (Banki), 0.70$ (Hotele), 0.60$ (Podróże), 0.52$, 0.60$, 1.2$, 0.60$ (Sklepy), 0.42$, 0.30$ (2min), 0.60$ (Polityczna)
- Prolific: 0.25f (Zwierzęta)
- Surveyo24: 0.50$ (4min, fast-food), 0.78$, 0.39$ (Nowy produkt), 0.50$
- Badanie opinii: 15pkt (5min, Samochody)
- Kantar: 120pkt

Niestety nie wszystkie sobie zapisałem o czym były, patrzę po historii.