Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama własnego ebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Reklama własnego ebooka (/Temat-Reklama-wlasnego-ebooka-160154)

Strony: 1 2


Reklama własnego ebooka - snajper520 - 19-12-2018 23:48

Witam, z góry proszę jeśli to nie jest odpowiednia kategoria i dział o przeniesienie do odpowiedniego, bo nie wiedziałem gdzie owo pytanie umieścić. Planuję wydanie własnego ebooka. Jakie polecacie formy reklamy i serwisy gdzie będę mógł reklamować swój Landing Page z Ebookiem który będzie można kupić?


RE: Reklama własnego ebooka - nSo - 20-12-2018 06:00

Ja bym się skierował ku marketingowi szeptanemu plus oczywiście wszelkiej maści fora powiązane tematycznie z ebookiem. Jeszcze możesz zainteresować się sponsorowanymi artykułami na blogach. Jest jeszcze wiele innych możliwości.


Reklama własnego ebooka - Snaggy - 20-12-2018 07:53

Zacznij moze od paid trafficu i partnerstw.
Mozesz np. tez do darmowego trafficu uzyc grup tematycznych na facebooku.

Obadaj filmy osmana on mowi czesto o ebookach, mozesz tez wejsc na jego fb "osmpower" i obadac jego reklamy.

Sam mam w planach napisanie e-booka wspolnie z dziewczyna. Mamy dosc ciekawy temat na ktory mamy podobny poglad i nie ma tego za bardzo na rynku.

Jesli to nie tajemnica o czym jest twoj ebook?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Reklama własnego ebooka - Czaq - 20-12-2018 22:24

(20-12-2018 07:53)Snaggy napisał(a):  Zacznij moze od paid trafficu i partnerstw.
Mozesz np. tez do darmowego trafficu uzyc grup tematycznych na facebooku.

Obadaj filmy osmana on mowi czesto o ebookach, mozesz tez wejsc na jego fb "osmpower" i obadac jego reklamy.

Sam mam w planach napisanie e-booka wspolnie z dziewczyna. Mamy dosc ciekawy temat na ktory mamy podobny poglad i nie ma tego za bardzo na rynku.

Jesli to nie tajemnica o czym jest twoj ebook?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ale w jaki sposób wyobrażasz sobie ruch z paid trafficu? mówisz tutaj o kampaniach reklamowych i reklamie?
Wg mnie tutaj należałoby podejść nieco profesjonalnej i zrobić porządny re-search wśród reklam książek, ebooków - ogólnie w tej kategorii, dziedzinie.
Social media to już totalna podstawa, możesz pomyśleć nad partnerstwem z jakimiś mniejszymi kanałami Youtube bądź księgarniami online rozpoczynającymi działalność.


RE: Reklama własnego ebooka - Snaggy - 20-12-2018 22:34

(20-12-2018 22:24)Czaq napisał(a):  
(20-12-2018 07:53)Snaggy napisał(a):  Zacznij moze od paid trafficu i partnerstw.
Mozesz np. tez do darmowego trafficu uzyc grup tematycznych na facebooku.

Obadaj filmy osmana on mowi czesto o ebookach, mozesz tez wejsc na jego fb "osmpower" i obadac jego reklamy.

Sam mam w planach napisanie e-booka wspolnie z dziewczyna. Mamy dosc ciekawy temat na ktory mamy podobny poglad i nie ma tego za bardzo na rynku.

Jesli to nie tajemnica o czym jest twoj ebook?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ale w jaki sposób wyobrażasz sobie ruch z paid trafficu? mówisz tutaj o kampaniach reklamowych i reklamie?
Wg mnie tutaj należałoby podejść nieco profesjonalnej i zrobić porządny re-search wśród reklam książek, ebooków - ogólnie w tej kategorii, dziedzinie.
Social media to już totalna podstawa, możesz pomyśleć nad partnerstwem z jakimiś mniejszymi kanałami Youtube bądź księgarniami online rozpoczynającymi działalność.
Mam na mysli fb ads

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Reklama własnego ebooka - rachman - 20-12-2018 22:47

Zadaj się z platformą afiliacyjną. Partnerzy zajmą się promocją za %


RE: Reklama własnego ebooka - Klin - 20-12-2018 23:04

Jaki język ebooka?


RE: Reklama własnego ebooka - snajper520 - 27-12-2018 14:17

(20-12-2018 23:04)Klin napisał(a):  Jaki język ebooka?

Polski


RE: Reklama własnego ebooka - wsite - 16-01-2019 19:56

Nie wiem czy już promujesz, ale źle zaczynasz. Najpierw stwórz podłoże pod ebooka. Wiele osób promuje się na instagramie, yt zdobywa zaufanie i duże follow a potem wyskakuje z ebookiem i zgarnia hajs i to niemały. A sam ebook jak się czyta to jakieś pomyje. Zobacz sobie faceta sukces.pl - powiedział na yt że 1 mln jest łatwo zarobić, zrobił kilkanaście filmów, zdobył suby i ludzie nawet się nie zczaili jak na ich oczach zgarnął 1 mln w ciągu miesiąca.


RE: Reklama własnego ebooka - rachman - 16-01-2019 20:10

Dobry Wink ale chyba wielu tych szpeców biznesowych i kołczów tak zaczyna.