Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Full2000 - olewka na całego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Full2000 - olewka na całego (/Temat-Full2000-olewka-na-calego-160151)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Full2000 - olewka na całego? - Hybrid1990 - 27-12-2018 23:59

Ok, koniec tego dobrego full, obiecałem ci bana, jeśli nie oddasz pieniędzy Fricooo do końca dzisiejszego dnia, a ja nie rzucam słów na wiatr. I teraz tak - jeśli nie oddasz mu hajsu do końca drugiego stycznia, ban zostanie za zawsze, nawet jeśli spłacisz dług w późniejszym terminie. Oczywiście o unbanie będziemy rozmawiać wtedy, kiedy spłacisz wszystkie pozostałe osoby, które ci pożyczyły pieniądze, a one też mają być szybko spłacone. Do tego czasu wszystkie twoje tematy z ofertami wyrzucam do kosza, oraz kasuję reflinki w każdym twoim wątku.
Do zobaczenia w Nowy Roku (albo i nie..). Smile

Aha, i usuwam "?" z nazwy tematu, bo to już nie jest niewiadoma, tylko fakt.


RE: Full2000 - olewka na całego - Fricooo - 28-12-2018 00:19

No i to się nazywa konkret. Dziękuje Hybrid1990 za odpowiednie podejście i reakcję.
Cóż mogę na ten moment powiedzieć. Mam nadzieję że full2000 zapoznał się z maile i to co trochę zachęci do działania bo chcąc nie chcac moze sie to dla niego skończyć problematycznie. Taka prosta i drona sprawa, a takie podejście chlopaczka doprowadzilo do tego że z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
Szkoda mi trochę również innych osób, ale każdy jest dorosły i chyba potrafi sobie poradzić z takimi problemami. Wystarczy ruszyć głową i cała procedura pójdzie na tyle sprawnie że kasę odzyskacie. Sprawa jest na tyle prosta że korespondencja i ten temat mówi wszystko. Umowa w większości przypadków nie została dotrzymana.
Jak by ktoś potrzebował maila do Karola K. To raczej nie powinien mieć problemu aby go znalezc.


RE: Full2000 - olewka na całego - MilanFan - 28-12-2018 00:43

Ode mnie swego czasu full2000 też chciał pożyczyć 100 zł na "obstawianie valuebeta". Cieszę się, że do pożyczki nie doszło. Tym, którzy jej udzielili życzę odzyskania kasy.


RE: Full2000 - olewka na całego - Fricooo - 28-12-2018 13:40

Także gorąca prośba ode mnie. Jeśli ktoś dał Karolowi pożyczkę to prosiłbym o napisanie w temacie lub na PW kwoty i planowanej daty spłaty.
Wątpię że chłopak to ureguluje, więc po prostu w większym gronie łatwiej będzie pchnąć ten temat.
Z mojej strony dostał wczoraj już pismo na swojego maila na o2, więc jutro mija czas reakcji, której tak naprawdę nie ma.
Może tym lepiej, bo ta sprawa będzie ciągle rozwojowa i będzie miała swój finał gdzie indziej.
Mam nadzieje full2000, że ze wszystkim działałeś legalnie, bo przy okazji sobie na pewno nie jednego problemu narobisz Smile


RE: Full2000 - olewka na całego - EfectiveWork - 28-12-2018 20:06

Napiszę krótko: Bardzo dobra decyzja !!


RE: Full2000 - olewka na całego - Hoolig4n - 31-12-2018 20:31

No jak zaczną drążyć jakimi sposobami (które notabene poleca swoim refom...) zarabia to może nie być za ciekawie dla niego Lol


RE: Full2000 - olewka na całego - Fricooo - 31-12-2018 22:12

Dzisiaj mamy Sylwester. Jutro miała być kasa zobaczymy co z tego będzie. Pismo na email już dostał, które oczywiście zlał.
Na jego nieszczęście Internet jest bardzo dobrym narzędziem więc ja (chociaż nie tylko ja) mamy dostęp do jego danych adresowych i innych szczegółów.
W razie potrzeby do Leborka nie mam tak daleko Smile
Z tego co wiem laczna kwota pożyczek to minimum 1000zl juz, także jest co odzyskiwac nawet na policji. Jedyne co jest potrzebne to wspólne działanie. W razie czego mogę każdego nakierowac Smile


RE: Full2000 - olewka na całego - fusek - 31-12-2018 23:56

On jest z Lęborka? Straszne miasto. Dwa razy mi auto podczas jednego wyjazdu koleś w Lęborku okradł hahah


RE: Full2000 - olewka na całego - MaLiN - 01-01-2019 12:23

Ode mnie również pożyczał jakiś czas temu. Oczywiście były obsuwy czasowe, ale suma sumaru, wywiązał się z transakcji, jednakże nie wykluczone, że działał na zasadzie piramidy. Jak nie miał na spłatę pożyczki, to zaciągał u drugiej osoby, spłacał pierwszą itd.


RE: Full2000 - olewka na całego - dominikstawniak - 02-01-2019 17:05

I jak wygląda sytuacja, ktoś otrzymał swoje pieniądze? U mnie pusto.