Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! (/Temat-Znikajace-srodki-z-paypal-Sprawdz-swoje-konto-160145)

Strony: 1 2


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - Duxone00 - 24-12-2018 15:31

(24-12-2018 14:18)sajmon1990 napisał(a):  PayPal odpisał:

"po sprawdzeniu Pańskiego konta, Dział Bezpieczeństwa nie znalazł żadnych śladów, które by sugerowały włamanie na Pana konto. Z tego względu, sprawa o nieautoryzowane transakcje została odrzucona. "

Cdkeys nie odpisał.

Zostało chyba usunięcie konta paypal...

to proste napisać im że sprawa zostanie zgłoszona na policję bo to jest złodziejstwo.

cdkeys raczej nie odpiszę co najwyżej można założyć spór i uwzględnić w nim nie otrzymanie produktu za który była nieautoryzowana płatność przez właściciela danego konta pp, wtedy będą musieli udowodnić iż produkt został dostarczony.

następna sprawa masz zaznaczoną opcję "Nie wylogowuj się, aby płacić szybciej." ?
bo być może z tym jest jakiś bug i przez pewne modyfikację na stronie (klik w coś) tak naprawdę kupujemy produkt o którym nie wiemy.

chodzi mi o coś takiego jak np były wiralki na fb klikało się x w info o cookie i post leciał na tablicę to tutaj może być podobnie tyle że kupuje się produkt wcale o tym nie wiedząc

zresztą na pp masz datę i godzinę pewno kiedy została przeprowadzona płatność, sprawdź historię przeglądarki z tego czasu.


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 24-12-2018 16:11

Opcja "Nie wylogowuj się, aby płacić szybciej" była wyłączona. W historii przeglądarki nic nie ma o tej dacie. Poszperałem troche na koncie paypal i w zakładce "Udzielone uprawnienia" mam "Gameflip" Wpisuje w google i widze, że to ma coś wpólnego z "Gif Card" Może o to chodzić ? Tylko że od nich też nic nigdy nie kupowałem. :|


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 26-12-2018 13:34

ci od cdkeys odpisali:

"Hi,

Apologies for the delayed response as we are currently experiencing a high volume of emails.

Upon checking, I see that the transaction was successful and an order confirmation was sent out to this same email. Unfortunately, we're unable to refund these transactions, since these are secured by PayPal. I suggest that you please contact PayPal, as they'll be able to better assist. On our end, we've now blocked these from making future transactions.

Hope this explains the situation.

Kind Regards,

Andrea B,"


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - radekx662 - 14-03-2019 01:21

Miałem ostatnio taki problem że poszły 2 przelewy z mojego konta na inne konta , ja sam tego nie robiłem , napisałem do paypal ( bo był weekend ) do niedzieli napisali mi że środki zostaną zwrócone po potwierdzeniu tożsamości , w poniedziałek jeden telefon i wszystko odzyskane , też były przelewy nieautoryzowane xD