Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! (/Temat-Znikajace-srodki-z-paypal-Sprawdz-swoje-konto-160145)

Strony: 1 2


Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 19-12-2018 16:07

Witam,

Dzisiaj loguję się na paypal a tam dwie płatności za jakieś gif cards:


[Obrazek: Bez-tytu-u.jpg]


Oczywiscie nie dokonywałem zadnych płatności.. O co tutaj chodzi ? Może ktoś doradzić co zrobić w zaistniałej sytuacji ? Czy ktoś ma dostęp do mojego konta?
Po zgloszeniu sprawy na Centrum rozstrzygania, otrzymałem odpowiedź:

"Zakończyliśmy analizę Twojej sprawy dotyczącej nieautoryzowanej płatności PP-I-XXX i stwierdziliśmy, że nie doszło do nieautoryzowanego działania."



Sprawdzcie swoje konta bo zdaje się, że jest więcej poszkodowanych.

https://www.paypal-community.com/t5/Disputes-and-Limitations/lt-removed-gt-Paypal-scam-lt-removed-gt/td-p/1654459


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - xdax1 - 19-12-2018 16:24

@[sajmon1990]
Adres to sklep cdkeys.com. Jesteś pewny, że nie masz żadnego "suba" na paypal? Ustawienia -> Ustawienia płatności -> Zarządzaj płatnościami automatycznymi.

Kupowałeś coś z cdkeys? Masz tam konto?
Jeśli Paypal nic nie wykrywło, to znaczy, że raczej ktoś Ci się włamał na konto cdkeys i tak kupił grę/gift? Sprawdź historię zakupów.
U mnie np. nie muszę się logować na paypal będąc na cdkeys tylko od razu przechodzi do zatwierdzenia i tu może być problem.


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 19-12-2018 16:57

Dzięki za zainteresowanie. Otóż miałem suba na paypal jedynie z steampowered.com. Natomiast na cdkeys nie przypominam sobie żebym zakładał u nich konto i kiedykolwiek kupował coś.


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - rachman - 19-12-2018 18:55

Jeśli nie masz pewności to użyj opcji resetu hasła jeśli jest. Podasz swój mail to wywali pewnie że mail nieznany a jeśli coś przyjdzie to jednak konto miałeś Wink Upewnij się dla swojego spokoju.


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 20-12-2018 05:19

rachman, robiłem tak już na wszystkich swoich mailach i nic nie przychodzi...


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - Duxone00 - 20-12-2018 18:04

https://www.paypal-community.com/t5/Disputes-and-Limitations/lt-removed-gt-Paypal-scam-lt-removed-gt/m-p/1666880

najlepiej z miejsca rób spór o nieautoryzowaną płatność, i pisz śmieciom że Twój przypadek nie jest jedynym przypadkiem
i sprawę zgłosisz na policję


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - rachman - 20-12-2018 19:32

(20-12-2018 05:19)sajmon1990 napisał(a):  rachman, robiłem tak już na wszystkich swoich mailach i nic nie przychodzi...

Napisz do tej strony z której były zakupy czy mogą sprawdzić i potwierdzić na któryś mail (podaj wszystkie swoje czy potwierdzają któryś)
jest założone konto z którego poszedł zakup. Podkreśl mail na który masz PayPal by wiedzieli jakiego konta szukać.
Napisz że nie masz konta u nich a ktoś podpiął chyba Twój PayPal i jak zanegują że jakieś konto używa łącza z Twoim paypal to ostro to słać do paypal. Jeśli jest jednak konto z Twoim pp podpiętym to proś o bloka.
Choć ciężko by im się chciało ale co możesz innego. Jeśli napiszą że maile masz czyste, i że nikt nie podpiął Twojego konta pp to mamy C.U.D. Wink
Może cokolwiek wyjaśni się?


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - azzaz - 20-12-2018 20:09

A przy automatycznych płatnościach to nie działa właśnie coś takiego jak spór tutaj? Przy normalnych płatnościach nie automatycznych za towary, lub usługę wiem, że można spór założyć i jak racja jest po Twojej stronie to zazwyczaj wracają Ci pieniądze bez problemu za pośrednictwem samego paypala.


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - sajmon1990 - 24-12-2018 14:18

PayPal odpisał:

"po sprawdzeniu Pańskiego konta, Dział Bezpieczeństwa nie znalazł żadnych śladów, które by sugerowały włamanie na Pana konto. Z tego względu, sprawa o nieautoryzowane transakcje została odrzucona. "

Cdkeys nie odpisał.

Zostało chyba usunięcie konta paypal...


RE: Znikające środki z paypal ?! Sprawdź swoje konto! - JanuszZarabiania - 24-12-2018 14:24

uff u mnie wszystko ok, ale widzę że sporo osób ma problem i PayPal nie chce pomagać bo uważa że wszystko jest ok