Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15GBP od Monese - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15GBP od Monese (/Temat-15GBP-od-Monese-160142)



15GBP od Monese - rutra - 19-12-2018 15:37

Brytyjski FinTech Monese oferuje po 15 GBP w programie poleceń dla polecającego i poleconego. Oferuje on darmowe konto w funtach. Co należy zrobić?

Cały proces odbywa się w ramach aplikacji mobilnej Monese. Możecie pobrać zarówno z Google Play, App Store. Cała procedura jest w języku polskim. Na początku podajemy adres e-mail, kraj zamieszkania oraz kod zaproszenia, który pozwoli Wam zdobyć 15 funtów na start. W tym celu możecie użyć kodu od kogoś znajomego lub ode mnie. Kod polecenia można wpisać tylko podczas rejestracji. Po rejestracji należy zasilić konto na kwotę 50 GBP. Można wykonać przelew zagraniczny, albo dokonać transakcji kartą (tu doliczane jest 0,36% prowizji, ja zapłaciłem 50,18 GBP zasilając Revolutem). Transakcji należy dokonać ze swojego konta, w przypadku płatności np. Revolutem to tylko karta, bo przelew Revolut wykonuje ze swoimi danymi. Zamiast konta w funtach można założyć konto w euro, wtedy premia wynosi 15 EUR.

Huh Kod polecenia: HZM8NG3C

Ja doładowałem konto i od razu otrzymałem 15 GBP, które wypłaciłem (przelew dojdzie do 2 dni roboczych).

Promocja trwa do 23 grudnia 2018, później prawdopodobnie nagroda zostanie obniżona do 10 GBP.


RE: 15GBP od Monese - Hybrid1990 - 19-12-2018 15:40

Było już:
https://zarabiam.com/Temat-Monese-%C2%A315-70-zl-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-Android-iOS-157238
Następnym razem korzystaj z opcji szukaj, przed założeniem nowego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.